Pár na pláži sa bozkáva
Pexels/Adam Kontor

Vzťah vydrží najdlhšie tým ľuďom, ktorí sa oň starajú. Nemala by si si myslieť, že stačí byť vo vzťahu a všetko je automaticky a vždy v poriadku. Ak chceš vedieť, aké je tajomstvo šťastnej lásky, prečítaj si aj náš ďalší článok. Dvojice v týchto  znameniach sa ale až tak veľmi snažiť nemusia. Ich puto odolá aj väčším prekážkam.

Baran + Vodnár

Táto dvojica predstavuje oheň a vodu. Baran je plný života, optimizmu a dobrodružstva, zatiaľ čo Vodnár je zodpovedný, pracovitý a samostatný.

Obe znamenia sa dopĺňajú, preto im nič vo vzťahu nebude chýbať, a tak majú šancu na úspech. V intímnom živote ich čaká veľa zábavy, vzrušenia a objavovania nových vecí.

Dvojica v prírode
zdroj: Pexels/Pavel Danilyuk

Býk + Ryby

Tieto dve znamenia sa až čarovne priťahujú. Býk je tvrdohlavý a nebojácny, Ryby zase citlivé a často submisívne. Pre Ryby je Býk stelesnením snov, lebo predstavuje všetko, čo nemajú.

Tento vzťah má šancu na dlhú trvácnosť, lebo je plný kompromisov a takmer nulových hádok. Ich intímny život v spáli bude založený v štýle BDSM (na dominancii a submisivite), no je samozrejmosťou, že si radi užijú aj starú známu klasiku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy