pexels.com

Znamenie zverokruhu toho dokáže o človeku prezradiť mnoho. Isté povahové črty sú charakteristické pre jednotlivé znamenia. A rovnako tak isté povahové črty predurčujú človeka k tomu, že z neho bude dobrý frajer a následne manžel. Tieto 4  znamenia, sú na to ako stvorené.

Škorpión

Tento muž sa môže javiť ako veľmi záhadný, no akonáhle si ťa pustí bližšie, zistíš, že je to jeden milujúci človek, ktorý je pripravený dať ti všetko. V posteli sa s nim nudiť tiež nebudeš. Je veľmi citlivý, aj keď sa tak nemusí zdať, no zrada by mu vedela zlomiť srdce. Rozumie tomu, že každý potrebuje osobný priestor a svojej žene ho vie poskytnúť.

Blíženec

Chlap narodený v tomto znamení má perfektné komunikačné schopnosti. Vďaka tomu, bude vzťah s ním otvorený a transparentný, čo dokáže predísť rôznym nedorozumeniam. Je prirodzene vtipný a nikdy sa s nim nudiť nebudeš. To, aby si bola šťastná, sa stane jeho prioritou a bude na tom pracovať každý deň. Čo viac si priať?

Rak

Ak hľadáš muža, ktorý je rodinne založený, práve si ho našla. Muži v tomto znamení túžia mať svoju rodinu, o ktorú sa môžu postarať a dopriať jej všetko, čo potrebuje. Nedovolí, aby vám niekto ublížil. Je striktný, ale spravodlivý a nikdy ti nedá pocítiť, že pre neho nič neznamenáš.

Váhy

Humor a láska. Presne o to v ich živote ide. Tento muž sa ti pokúsi vyčariť úsmev na tvári vždy, keď to bude možné a zároveň ťa zahrnie množstvom lásky. Je prirodzený diplomat a tak od neho nečakaj divoké hádky. Vo vašom živote sa bude snažiť nastoliť rovnováhu a spokojnosť na oboch stranách.

 

Zdroj: themindsjournal.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating