Zuzana Plačková

Zuzana Plačková je nielen obľúbená influencerka, ale aj podnikateľka a takisto mama. V rozhovore pre TV Markíza priznala, ako stíha skĺbiť všetky povinnosti, ktoré ju každý deň čakajú. Zároveň poriadne prekvapila odpoveďou na ďalšie dieťa. 

Influencerka, mama a aj podnikateľka

Zuzana Plačková už dávno nie je len influencerka, ktorá zarába Instagramom. Tam ju síce sleduje už vyše 870-tisíc followerov, no darí sa jej aj v podnikaní. Zuzka má totižto už niekoľko svojich obchodov, kaviarní, skrášľovacích salónov a takisto nespočetne veľa produktov, ktoré pod svojou značkou predáva.

„Jedna stránka je Instagram, ktorému sa venujem. Druhá stránka sú produkty, ktorým sa venujem. Tie sa tiež nevyrábajú a nepredávajú samé. Plus do toho mám ešte dva salóny, obchody, kaviarne. Proste mám toho strašne veľa a to si ľudia neuvedomujú, že ja si to reálne všetko zastrešujem sama,“ povedala.

Okrem toho je však, Zuzka už aj maminou svojho synčeka Diona. Toho sa rozhodla svetu spolu so svojím manželom ukázať len nedávno. A fanúšikovia boli vtedy nadšení.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RENE STRAUSZ (@rene.rendy)

Takto Zuzana Plačková všetko stíha

Ako sa však úspešnej podnikateľke darí skĺbiť všetky svoje povinnosti spolu s rodinou a kto jej najviac pomáha? Aj na túto otázku sa rozhodla odpovedať v rozhovore pre TV Markíza.

„Ja väčšinou skoro ráno vstávam, kedy sa hneď venujem malému. Potom prevezme moju štafetu moja mamina, ktorá mi aktuálne veľmi pomáha. Potom si idem všetko pobehať, ale snažím sa nahádzať si to tak, aby som bola poobede už doma,“ priznala.

Trúfa si Zuzka Plačková stíhať ešte druhé dieťa? Jej odpoveď ťa poriadne prekvapí.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News