Dominika Mirgová

Dominika Mirgová je samé prekvapenie. Na jej Instagrame môžeš sledovať jednu novinku za druhou. Najnovšie sa pochválila novým lookom a fíha, takto by ju určite nikto nespoznal. 

Dominika Mirgová sa preslávila v SuperStar, kde pred mnohými rokmi súťažila. Odvtedy je speváčkou na vlastnú päsť a okrem toho, že je veľkou bojovníčkou v realite, onedlho si to vyskúša aj v ringu. Touto novinkou všetkých prekvapila. Sily si tam zmeria s veľkou rivalkou spred niekoľkých rokov, raperkou Aless Capparelli.

Fight Night Challenge 3
zdroj: fightnightchallenge.eu

Dominika Mirgová ako ju nepoznáš

Domča je známa ako blondínka. No teraz na svojom Instagrame prekvapila čiernou farbou vlasov, ktoré dopĺňa ofina. „Chcelo to trošku zmenu,“ šokovala speváčka popisom pod fotkou, kde je viditeľne zmenená.

Neboj sa, je to iba parochňa. V jednom zo svojich príbehov ďakuje precíznej robote známeho kaderníka Jirky Blatného a veru, že to je naozaj uveriteľné. Keby sme ju nepoznali, tú parochňu by sme jej asi aj uverili, čo povieš? A veru, že ju aj neuveriteľne zmenila.

Dominika Mirgová
zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

30-ročná speváčka ale zvykne meniť aj farbu a dĺžku vlasov. A občas rada využije parochne. V poslednej dobe sa jej často plnia sny a možno aj toto je jedna z mnohých jej túžob.

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News