Mirgová a Zvolenský

Dominika Mirgová si návrat zo svojej poslednej pracovanej cesty asi predstavovala úplne inak. Ako ukazuje najnovší post na Instagrame, speváčka sa už vrátila k svojej láske. Doma ju však čakalo nemilé prekvapenie.

O tom, že Dominiku Mirgovú začiatkom roku podviedol manžel s mladšou priateľkou Klárou si už určite počula. Možno si však postrehla, aj to že speváčka sa nedávno vycestovala na pracovnú cestu do Bulharska. Tam sa vybrala spolu so svojím tímom a nechala tam aj kúsok seba.

Dominika Mirgová je späť pri svojej láske

Z nevery svojho manžela, s ktorým boli spolu dlhých desať rokov, sa však už podľa všetkého pozbierala. Nepoložili ju ani slová o údajných zásnubách a s Peťom sa pravidelne stretávajú. Momentálne totižto venuje všetku svoju pozornosť synčekovi a takisto tvorbe.

Ako však ukázal najnovší príspevok na Instagrame, speváčka je späť pri svojej láske. Čakalo ju tam však nemilé prekvapenie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial)

„Toto dieťa zatiaľ všetky choroby zvládlo bezproblémovo, chvalabohu. Len tieto prechody z tepla na zimu nám robia občas problémy. Potrebujeme naštartovať imunitu a preto sa chcem spýtať, mamičky, čo dávate v tomto období deťom na podporu imunity? Čo máte najviac osvedčené?“ znie popis.

Dominiku teda doma čakal chorý synček. Čo teda určite nebolo milým prekvapením, avšak v tomto období je chrípka hlavne u detí pomerne bežnou záležitosťou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News