Dominika Cibulková

Už sa jej to kráti! Bývalá slovenská tenistka, Dominika Cibulková, bude čoskoro dvojnásobnou mamou. Na svojom Instagrame sa pochválila krásnym záberom, na ktorom odhalila svoje rastúce bruško. Vo vianočnom pozdrave však naznačila, že o nej istý čas nebudeme počuť. 

33-ročná Dominika oznámila krásnu novinku o druhom bábätku pred troma mesiacmi. Odvtedy sa rada pochváli nielen rastúcim bruškom, ale aj inými dojemnými súkromnými zábermi. A to i napriek tomu, že ešte donedávna tvrdila, že mladší súrodenec k prvorodenému Jakubkovi zatiaľ nie je v pláne. Na jar však už z nich bude štvorčlenná rodina.

Dominika Cibulková sa pred sviatkami rozlúčila

Pohlavie druhého bábätka si rodičia zatiaľ nechávajú pre seba, no plánujú veľkú párty, na ktorom ho odhalia aj fanúšikom. V nedávnom rozhovore však zrejme nechtiac naznačila, že pôjde opäť o chlapčeka. Kým sa však narodí, chce si užiť čo najviac času s manželom Michalom a Jakubkom.

Sledovateľom na Instagrame poslala milé video, v ktorom všetkých pozdravuje sediac pred vianočným stromčekom. „Chcela by som vás pozdraviť a chcela by som vám zaželať hlavne šťastné a veselé Vianoce, pokojné sviatky a vidíme sa v novom roku. Už sa na vás moc teším,“ odkázala. Vyzerá to tak, že na sviatky pred pôrodom sa rozhodla aj pre online oddych.

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News