Dominika Cibulková

Je to žena mnohých tvárí! Bývalá slovenská tenistka, Dominika Cibulková, si naplno užíva svoj športový dôchodok. Po ukončení kariéry sa z nej stala matka a už čoskoro privedie na svet aj svoje druhé bábätko. Jej výzor tesne pred pôrodom mnohým ženám vyráža dych.

Zatiaľ čo niektoré sa nedokážu postaviť už ani z postele, 33-ročná Dominika si len 3 týždne pred plánovaným pôrodom vyrazila do spoločnosti.

Vo forme sa celé mesiace udržiava aj vďaka cvičeniu, takže vydržať v hľadisku počas prvého kola Let’s Dance jej nerobilo problém. Len pred rokom na tanečnom parkete súťažila aj ona.

Dominika Cibulková
zdroj: Instagram/domicibulkova

Cibulková zatienila iné ženy

Medzi toľkými ľuďmi ju pritom vôbec nebolo ťažké nájsť. A nie kvôli tehotenskému brušku. Dominika, ktorá je známa tým, že miluje módu, luxusné šperky a na veľké udalosti sa vždy dokonale nahodí, vyrazila svojím imidžom dych.

Na sociálnej sieti sa pochválila aj detailnými zábermi svojej vizáže z nedele. Zažiarila v dlhých zamatových šatách kráľovsky modrej farby s rukávmi a rolákom, ktoré dopĺňali diamantové šperky.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News