Klame

Prísť na to, že ti niekto klame a ešte aj do očí, je občas veľmi náročné. Jednoduchšie je to vtedy, keď je daný človek hrozný klamár alebo ty nie si taká dôverčivá a dokážeš odlíšiť klamstvo od pravdy. Myslíš, že by si to dokázala? Odpoveď nájdeš v tomto kvíze.

Čo si pomyslíš, ak tvoj partner zruší vaše stretnutie bez nejakého objektívne vážneho dôvodu?

Veríš horoskopom?

Kam zvykneš odkladať peniaze, ktoré si ušetrila?

Čo si myslíš o reklamách na rôzne produkty?

Už si niekedy navštívila vešticu?

Čo si najviac všímaš počas rozhovoru s neznámym človekom?

Už si niekedy zažila zradu?

Dokážeš zistiť, či ti niekto klame? Otestuj sa a zisti, aká si dôverčivá
SI AŽ PRÍLIŠ DÔVERČIVÁ.
Veríš všetkému, čo ti povedia a veľmi ťažko prežívaš, keď zistíš, že si bola oklamaná. Nevieš sa z toho spamätať naozaj dlhú dobu a obviňuješ ostatných v tom, že sú zlí. Ale ani ty by si nemala byť taká dôverčivá a hlavne k takým ľuďom, o ktorých vieš, že zvyknú klamať.
DÔVERUJEŠ, ALE PREVERUJEŠ.
Vieš rozoznať, keď ide o pravdu a keď ide o klamstvo. Pravdu vždy akceptuješ, ale občas si to zvykneš aj skontrolovať, ak sa ti niečo nezdá. Nie je to zlé, ale nemala by si to robiť príliš často, pretože začneš mať paranoju.
VÔBEC NIE SI DÔVERČIVÁ.
Pravdepodobne si viackrát zažila zradu, podvod a sklamanie, pretože nedôveruješ vôbec nikomu a ani tým najbližším. Rozumiem, že je ťažké sa z toho dostať, ale mala by si začať s tým niečo robiť. Pretože inak nedokážeš vybudovať úprimné a zdravé vzťahy.

To, že si príliš dôverčivá, sa dá zistiť aj podľa určitých znakov, o ktorých si môžeš viac prečítať v našom staršom článku.

Nech sa snažíme akokoľvek, klamári sa v našom živote budú objavovať veľmi často. Ak sa chceš naučiť, ako odhaliť lži, tento článok bude pre teba tiež veľmi užitočný. Už viac nikomu nenaletíš. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy