Unsplash/beccatapert

S čistým svedomím môžeme povedať, že dnešná doba je katastrofálna a speje do záhuby. Nemyslíme to však iba na úkor koronavírusu a práve prebiehajúcej vojny. Ide o to, ako sa prezentuje aktuálna generácia. Niekedy sa nestačíme čudovať nad tým, ako sa deti správajú. 

Priamoúmerné s tým sú aj dnešné vzťahy. Chlapi si nevážia ženy, a bohužiaľ, v mnohých prípadoch sme sa stretli aj s opačným vývojom udalostí. Základné priority sa kamsi vytratili a my sa nestačíme čudovať nad tým, čo sa porobilo s ľuďmi. Vždy, keď si myslíme, že už nás nič nemôže prekvapiť, príde niečo, čo nás prudko posadí na stoličku.

zdroj: Unsplash/Timothy Eberly

Dôvodov je hneď niekoľko

Určite si ako dieťa tiež snívala o tej jedinej pravej láske, ktorá sa v tvojom živote objaví ako blesk z jasného neba. Omámi ťa a tvojho partnera tiež. Budete sebou posadnutí, budete spolu tráviť každú sekundu, neustále sa budete bozkávať, objímať a hrkútať si. Sklamalo ťa, keď si sa dočkala jedného klamstva, potom druhého, tretieho a neskôr si to už radšej prestala počítať.

V dnešnom svete nie je novinkou, že chlapi radi využívajú ženy. Niekto sa naozaj práve nechce viazať, niekto nevidí svoju budúcnosť práve pri tebe, no napriek tomu ťa chce mať v posteli. Niekto sa zase bojí vzťahu alebo nechce, aby ho iný človek obmedzoval. Sú však aj prípady, keď sa chlap nechce viazať nikdy. Neznáša monogamiu, miluje svoju kariéru a myslí si, že rodina by mu v nej nedovolila rásť.

Vieš to posúdiť?

Je celkom ľahké posúdiť, či ťa chlap chce iba do postele. Polovica ti to povie, no tá druhá ťa bude naťahovať ako žuvačku, až kým nedosiahne čo chce a potom ťa iba tak odkopne.

Vieš ako sa správajú jednotlivé typy týchto chlapov? Vieš vystihnúť, kedy mu ide iba o posteľ a kedy nie? V nasledujúcich riadkoch sa teda priprav na pravdu.

zdroj: Unsplash/Hannah Cook

Pravda niekedy bolí

Všetky už určite vieme, ako to chodí na internete. Niekto ti pošle žiadosť o sledovanie na Instagrame. Pozrieš sa, čo je to zase za Mohameda, no vysvitne, že je to celkom pekný chalan. Potvrdíš mu to teda, polajkuje ti niekoľko fotiek, ty mu dáš srdiečka na rovnaký počet a tak sa nejaký čas doťahujete až dovtedy, kým ti nenapíše.

Keď už spolu komunikujete, spoznávate sa, usmievaš sa do telefónu a naraz príde tá veta, ktorú si nechcela vidieť. A opäť sa uzatvára nekonečný kruh, v ktorom si uviazla. Na displeji uvidíš „nechcem sa viazať“ alebo „chcem iba kamarátku s výhodami“ či „nejde mi o vážny vzťah“. A v tom okamihu mu už nechceš ani odpísať.

 

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating