Hovorí sa, že láska musí bolieť. Že ak miluješ úprimne, musíš sa niekedy trápiť, pretože inak by to láska nebola. Tieto znamenia sú na bolesť a trápenie ako stvorené. Snaž sa im vyhnúť, pretože vzťah s nimi ti nič dobré neprinesie.

Váhy

Človek v tomto znamení je nerozhodný. Vôbec nevie, čo chce v živote robiť. Otázka lásky je pre neho ešte zložitejšia, pretože si nevie vybrať medzi single životom a pevným záväzkom. Ak aj nejakého partnera bude Váha mať, nebude to prechádzka ružovou záhradou. Často sa budú hádať, škriepiť a dávať si pauzy.

Býk

Tento človek je veľmi žiarlivý. Má svoju pravdu a nikoho iného nechce počúvať. Vo vzťahu vie svojho partnera poriadne vytrápiť, pretože ho vôbec nerešpektuje, nemá pred ním úctu a je samoľúby. Vždy musí byť všetko tak, ako povie on. Keby boli veci inak, bolo by to len horšie.

Strelec

Strelec je ľahkomyseľný a nevie sa správať slušne. Zvyčajne hovorí to prvé, čo mu napadne a nepremyslí si následky. Tak sa môže stať, že sa jeho partner bude cítiť nedocenený a urazený. Človek v znamení Strelca je impulzívny a neberie ohľad na pocity druhých.

Ryby

Aj keď sa o tomto človeku hovorí, že je citlivý, vzťah s ním nie je ideálny. Nemá pevnú vôľu, je bojazlivý a podceňuje sa. Jeho partner sa tak môže cítiť, akoby bol ich vzťah na jednom mieste. Človek v znamení Ryby sa nevie nikam pohnúť, je nerozhodný a pohodlný. Nechce sa mu vychádzať z komfortnej zóny, pretože mu je dobre tam, kde je.

Vodnár

Človek v znamení Vodnára je neposlušný. Sám dobre vie, akoby sa mal vo vzťahu správať, no nie vždy to tak robí. Preto sa stáva, že jeho partner sa trápi. Vodnár nevie byť verný, slovne ubližuje a do toho nevie hospodáriť s financiami. Kombinácia, ktorú asi nikto neprekoná a aj keď s ním niekto bude vo vzťahu, dlho to nevydrží.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.