žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Lev

Horoskop hovorí, že dnešný lunárny vplyv, ktorý pochádza z tvojho deviateho domu, ti môže pomôcť rozšíriť tvoje existenčné obzory a pozerať sa lepšie do budúcnosti z rôznych perspektív. Zároveň by si sa mohla zamyslieť nad dokončením nejakého štúdia alebo sa prihlásiť na kurz. Pokiaľ sa chystáš cestovať, hviezdy sú ti v tomto smere prajné.

Panna

Dnešný deň by si sa mala zamyslieť viac nad svojimi cieľmi, fúka ti totižto v tomto smere ten správny vietor na dokončenie iniciatív. Môžeš sa cítiť naplnená a to aj napriek tomu, že sa ti podarí dokončiť hoc i len malú úlohu. Venuša stále vysiela dobré vplyvy a signalizuje okamihy vynikajúceho porozumenia, predovšetkým s osobami znamenia Kozorožec, Býk a Ryby.

ako uspieť v podnikaní
zdroj: Pexels/RDNE Stock project

Váhy

Astrálne vplyvy tohto februárového utorka ťa pozývajú k tomu, aby si venovala viac pozornosti svojmu partnerovi, najmä ak je narodený v znamení Barana. Najzaujímavejšou výzvou by mohlo byť nájsť s ním bod rovnováhy. Pozitívne a ziskové správy pre teba prichádzajú aj z profesionálnej sféry.

Škorpión

V práci si dobrí v nadväzovaní kontaktov a dokážeš správne identifikovať priaznivé spojenia. Pokiaľ potrebuješ podporu, vieš taktiež veľmi dobre, ktorú osobu o ňu požiadať. Ak tvoja postava potrebuje kontrolu, pravidelnou fyzickou aktivitou a serióznou diétou ju bude ľahké udržať pod kontrolou. Dopriať si môžeš aj kozmetické ošetrenie, ktoré ti dodá väčšiu sebadôveru.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop