žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Strelec

Lunárny vplyv osvetľuje dom lásky a erosu, kreativity a hry. Prichádzajú k tebe nové veci, ktoré sú dobré pre srdce. Poniektoré môže deliť istá vzdialenosť od osoby opačného pohlavia, no tá nikoho nezastaví. Ak si vo vzťahu, horoskop radí, aby si sa zamyslela nad novými spôsobmi zvádzania a prežiješ nezvyčajné chvíle so svojou drahou polovičkou.

Kozorožec

Toto obdobie je vhodné na to, aby si uvoľnila priestor príležitostiam, vďaka ktorým sa môžeš o niečo viac zlepšiť v mnohých oblastiach. Buď otvorená novým filozofiám života, ale i novým priateľstvám. Môžeš byť jednou z tých, ktorá sa odhodlá absolvovať nový kurz alebo prehĺbiť existujúce štúdium.

Nový začiatok po rozchode
zdroj: Unsplash/Daniel Monteiro

Vodnár

Hviezdy tohto februárového utorka oznamujú novinky, ktoré ovplyvňujú profesionálny a sentimentálny sektor. Niekto ťa môže požiadať o spoluprácu na projekte, ktorý už čoskoro uzrie svetlo. Láska opäť vzlietne. Citlivosť, predstavivosť a zmyselnosť obohacujú aj vzťahy, ktoré boli nudné. Využi tieto vplyvy v maximálnej možnej miere vo svoj prospech.

Ryby

Venuša je aj dnes v dobrej zhode s tvojím znamením. Spoločne s Neptúnom stimuluje citlivosť, altruizmus a romantiku. Odovzdaj sa do šťastných hlbín láskyplného spojenia. Ak premýšľaš o materiálnej stránke života, vedz,  že dnes môžeš robiť dobré obchody a zväčšiť aj svoje finančné prostriedky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop