Podvádzanie je určite niečo, čo by sa nemalo tolerovať v žiadnom vzťahu. Muži podvádzajú štatisticky viac, než ženy – ukázalo sa, že až 44 % mužov niekedy podviedlo svoju partnerku. Ak sa takáto situácia stane, vyriešiť to musia len ľudia, ktorí sú v tom vzťahu.

Dnes si preto môžeš prečítať o znameniach, ktoré majú sklon k podvádzaniu, aby si sa im v budúcnosti vyhla.

Býk

Muž v tomto znamení je odhodlaný prijať všetky výzvy, ktoré mu život ponúkne. Preto sa často stane, že spadne do niečoho, čo možno ani nechcel. Nemôže si pomôcť, nevie hovoriť „nie“. Jeho atraktivita mu pridáva na celkovom pozitívnom dojme a tak si ho často môžeš všimnúť v obklopení dám. Na dlhodobé vzťahy moc nie je, pretože by nevydržal byť verný jednej žene.

Rak

Muž v znamení Raka vyžaduje neustály záujem. Nebojí sa úmyselne znižovať svoju hodnotu, len aby pri ňom bola nejaká žena. Uvedomuje si, že niekedy vyzerá zúfalo, no nevadí mu to, pretože má pri kom zaspávať. Ak si nájde vzťah, ide mu to dobre, no v určitom období sa začne nudiť a pozerať sa po inej žene. Potom je často je prelietavý, čo sa nestretáva s pochopením. Ľudia totiž nechápu, ako sa môže tak veľmi príťažlivý muž správať tak chladne a bezcitne. No hovorí sa, že: „pod lampou je najväčšia tma“.

zdroj: Photo by Priscilla Du Preez from Unsplash

Váhy

Tento muž je nerozhodný. Na jednej strane tu je dobrý život po boku s múdrou ženou, no na druhej strane tu je mnoho žien, ktoré by mal, keby nie je vo vážnom vzťahu. Aj keď si po čase nájde vzťah, zadné dvierka si nechá otvorené, pre prípad, že by prišlo niečo lepšie. Tento muž nič netají a tak sa aj úprimne (a s radosťou) chváli o tom, koľko žien mal v posteli.

Strelec

Muž v znamení Strelca je praktický a väčšinou jednoduchší, než je napr. muž v znamení Škorpióna. Nad vecami moc nepremýšľa, v milostnej oblasti ho zaujíma len vlastné uspokojenie a pocit, že to zvládol dobre. Vzťahy mu dlho nevydržia, preto je skôr zástancom priateľstva s výhodami, čo mnohé ženy nechápu. Keď si uvedomí, že na šťastný život s jednou ženou stačí byť verný, bude už neskoro.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.