Znamenia

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Nájsť si životného partnera nie je obzvlášť v dnešnej dobe najjednoduchšia záležitosť, no nie je to ani nemožné. Astrológia hovorí hneď o troch, ktoré sú pre dlhodobé vzťahy doslova stvorené. Pokiaľ máš po svojom boku partnera z tohto znamenia, si šťastný človek. O ktoré ide?

Znamenia, ktoré sú stvorené pre dlhodobé vzťahy

Býk

Býk sa síce radí medzi tvrdohlavé znamenia, no milovať dokáže úprimne, dlhodobo a oddane. Partnera si do svojho života nevyberá len tak ľahko, no pokiaľ sa zamiluje do tej správnej osoby, láska k nemu stúpa raketovou rýchlosťou. Dokáže byť navyše praktickým a nesmierne spoľahlivým a to z nich robí skvelých kandidátov pre dlhodobé vzťahy.

Vládne mu navyše planéta lásky a krásy, ktorá mu zároveň dáva priestor pre rešpekt, harmóniu či náklonnosť. Býk je zároveň priťahovaný vzťahmi, ktoré ponúkajú stabilitu a bezpečnosť a aj to je dôvod, pre ktorý je ochotný vynaložiť úsilie na udržanie pevného partnerstva. Pokiaľ si vo vzťahu práve s ním, môžeš očakávať po svojom boku partnera, ktorý bude pri tebe stáť v dobrom i zlom.

Muž drží ženu v náručí
zdroj: Unsplash/Nihal Demirci Erenay

Rak

Rak je známy svojou empatickou povahou a taktiež hlbokým emocionálnym spojením. Je zároveň nesmierne intuitívnym znamením a často má svoje srdce naklonené tým správnym smerom. Práve to z neho robí skvelého partnera, ktorý do vytvárania dlhodobého vzťahu investuje viac ako ktokoľvek iný. Je oddaný a lojálny, čo prenáša aj do partnerstva.

Túži po emocionálnom spojení a bezpečnosti v tomto smere, preto sa snaží vytvárať čo najideálnejšie prostredie pre lásku. Nehľadá úlet, ale naozajstné spojenie, ktoré obstojí mnohokrát aj vo vzťahovo životnej skúške. Mesiac riadi jeho inštinkty a emócie, čo ich robí nielen citlivým, ale aj tým partnerom, o koho rameno sa môže jeho polovička kedykoľvek oprieť. Ak hľadáš v živote oddaného partnera, Rak je na to ako stvorený.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy