Vyzerá to tak, že máš pred sebou príjemný týždeň plný nových výziev. Si zvedavá, čo ťa počas neho čaká? Tento týždenný horoskop ti to prezradí.

Baran

Tvoj týždeň bude v negatívnom duchu. Niekto ti bude závidieť všetko, čo v živote máš, preto by si si mala dávať pozor. Môžu sa o tebe šíriť klebety, ktoré nebudú príjemné. Snaž sa o to, aby ľudia vedeli, že to nie je pravda.

Vo vzťahu budeš potrebovať podporu partnera, preto by si nemala mlčať. Rozprávaj sa s ním o tom, ako sa cítiš. Pokiaľ si však single, zdôver sa s problémami kamarátom. Tiež ťa podržia.

V oblasti zdravia sa zameraj na dostatočný pitný režim. Mala by si piť viac bylinkových čajov, aby si nebola v strese.

Býk

Týždenný horoskop pre tvoje znamenie je priaznivý. Počas nasledujúcich dní očakávaj malé, ale za to pozitívne zmeny v živote. Vo všetkom sa ti bude dariť, preto môžeš byť pokojná a pustiť sa do veľkých vecí.

V partnerskom vzťahu to tiež bude pokojné. Mala by si však dbať na to, aby si dala priateľovi vedieť, že ti na ňom záleží. Ak si nezadaná, venuj sa rodine. Aj ona je dôležitá.

Čo sa týka zdravia, mala by si sa viac hýbať. Tento týždeň vynechaj výťah a používaj schody. Budeš na seba pyšná.

Blíženci

Bohužiaľ, tvoj týždeň nebude príjemný. Môže sa niesť v znamení hádok, čo rozhodne nie je úsmevné. Mala by si pracovať viac na sebaovládaní, aby si nevybuchla pri každej maličkosti. Bude sa ti to hodiť.

Vo vzťahu by si sa mala s priateľom úprimne porozprávať o tom, ako vidí vašu budúcnosť. Chce vôbec vo vzťahu pokračovať? Zisti to. Keď si sama, môže sa ti tento týždeň podariť niekoho zbaliť.

Tvoje zdravie na tom nebude dobre. Daj si pozor na to, aby si niekde nespadla a neublížila si, lebo keď sa to stane, bude ťa to veľmi bolieť.

Rak

Ty by si sa tento týždeň mala vyhýbať rozhodnutiam. Nie si v dobrom rozpoložení, preto by si sa mohla rozhodnúť zle a ľutovala by si to. Skôr sa zameraj na to, aby si vyriešila všetky problémy v rodine. Bude to dôležité.

V partnerskom vzťahu daj priateľovi trochu viac voľnosti. Prospeje to jemu, no najmä tebe. Budeš sa môcť venovať sama sebe. Keď si single, tiež máš šancu na nový vzťah.

V oblasti zdravia sa zameraj tento týždeň na trávenie. Vyhni sa potravinám, ktoré by ho zbytočne dráždili a dopraj si iba niečo ľahké.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2 3
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.