Pexels/Anthony Shkraba

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ani sme sa nenazdali a máme tu stred týždňa. Priprav sa na prípadné prekážky a zisti, čo ťa dnes čaká. Nájdeš konečne svoju spriaznenú dušu?

Baran

Vrhni sa s chuťou do úloh a všetko budeš mať hotové rýchlejšie. Dnes by si mala zabrať na pracovných povinnostiach, pretože iba tak si budeš môcť užiť voľný víkend. Aj keď ťa niektoré potrápia, všetky úspešne zvládneš.

Býk

Dnes neklam. Buď úprimná ku všetkým, aj keby si im mala ublížiť. Vždy je lepšie zvoliť pravdu, než lož. Pamätaj si to, lebo inak by si mohla skončiť veľmi zle. Ak máš svojich priateľov rada, do očí im povedz, čo si o nich myslíš. Týmto spôsobom zistíš, ktorí sú tí praví.

Blíženci

Čo sa stalo, už sa neodstane. Nerieš svoje chyby, skôr sa zameraj na to, ako by si mohla niečo urobiť bez nich. Snaž sa každým dňom zlepšovať a začni od dneška. Vďaka tomu urobíš na ľudí dojem. Mýliť sa je ľudské, no nemôžeš donekonečna rozoberať jednu a tú istú chybu. Pohni sa ďalej.

Rak

Keď máš niečo urobiť dnes, neodkladaj to na zajtra. Mala by si toho vo štvrtok veľa a koniec koncov, aspoň si večer môžeš povedať, že si mala produktívny deň. Budeš šťastná. Naozaj je pravda to, čo sa hovorí – keď máš deň nabitý, si oveľa spokojnejšia, než vtedy, keď sa iba nudíš.

Lev

V zdravom tele zdravý duch. Zameraj sa dnes na seba a venuj si potrebný čas. Jedz iba zdravé jedlá, nebuď dlho na telefóne a poobede si choď zacvičiť. Vďaka tomu bude z teba nový človek. Na raňajky by si mala zvoliť ovsenú kašu, na obed čo bude v ponuke a na večeru si daj rybu.

Panna

Nerob si o nikom zbytočné ilúzie. Aj keď ťa budú nahovárať na veci, ktoré znejú dobre, všetko si radšej preveruj. Snaž sa čítať medzi riadkami, pretože inak môžeš dopadnúť zle. Bude ťa chcieť okradnúť človek, ktorému dôveruješ. Keď budeš pripravená, nebudeš neskôr zaskočená.

Váhy

Dnes si overíš, že protiklady sa v tvojom živote priťahujú. Vďaka tomu sa pre teba stane príťažlivým chlap, ktorého už dlho stretávaš. Daj mu šancu, lebo dnes máš najväčšiu pravdepodobnosť nájsť svoju spriaznenú dušu. Ak ťa pozve na drink, neodmietni to, pretože ak by videl tvoj nezáujem, druhýkrát ťa pozvať už nemusí.

Škorpión

Všetkých ľudí, ktorí ti lezú na nervy, pošli do čerta. Vo svojom živote by si mala mať iba tých, ktorí ti robia radosť a sú na teba dobrí. Tých toxických sa snaž zbaviť. Jednoducho im vysvetli, prečo pre teba nie sú dobrí a zameraj všetku pozornosť na úprimných kamarátov.

Strelec

Pamätaj si, že čas všetko zahojí. Aj tá najväčšia rana bude bolieť o pár rokov či mesiacov menej. Choď si vyvetrať hlavu a nemysli na zlé veci, ktoré sa ti dejú. Stále tu máš rodinu, ktorá ťa podporuje. Či už to je tvoj prvý rozchod, výpoveď, hádka alebo veľký problém, nezáleží na tom. Nedefinuje ťa to.

Kozorožec

Hovorí sa, že mlčať je zlato. Dnes zbytočne veľa nerozprávaj, inak by si mohla vyzradiť niečo, čo malo zostať tajomstvom. Drž jazyk za zubami a len počúvaj. Aj vďaka tomu sa môžeš dozvedieť zaujímavé informácie, ktoré by si sa inak nedozvedela. To, ako s nimi naložíš, už bude len a len tvoja vec.

Vodnár

Bez vetra sa ani lístok nepohne. Pokiaľ sa o tebe rozšírili klebety, dnes máš najväčšiu šancu odhaliť, kto ich rozniesol. Môže ísť o blízku osobu, preto by si nemala byť veľmi prekvapená. Keď svoje osobné veci rozprávaš krížom krážom, je jasné, že skôr či neskôr by sa dostali von. Veľa vysvetľuj a hovor pravdu.

Ryby

Dnes by si mala staviť všetko na jednu kartu. Vďaka nej sa na teba usmeje šťastie a pochopíš, o čom je život. Večer si pre teba kamaráti pripravia program, preto sa venuj im a užívaj si život. Nemysli na to, čo sa deje v práci, že si single alebo že si sa s priateľom zase nezhodla, len si vychutnávaj prítomný okamih.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy