Ďalší týždeň je pred tebou a zdá sa, že ťa čaká veľa povinností. Prečítaj si svoj týždenný horoskop, aby si sa mohla pripraviť na všetky prekážky. 

Baran

Tvoj týždeň bude v znamení bohatstva. Nečakane môžeš prísť k väčšej sume peňazí, preto maj oči otvorené. Keď sa objaví ponuka s prácou, skoč po nej. Naučí ťa nové veci.

V partnerskom vzťahu to bude mierne napäté, ale každú hádku vyriešite. Uvidíš, bude to dobré. Ak si single, možno niekoho spoznáš vonku. Socializuj sa.

V oblasti zdravia bude všetko v poriadku, nečakajú ťa žiadne úrazy a ani zlomeniny. Budeš zdravá ako ryba.

Býk

Týždenný horoskop hovorí, že ťa môže čakať rozchod. Ak si nedáš pozor a nebudeš dostatočne oddeľovať prácu a súkromie, mohla by si na priateľa vybuchnúť a rozísť sa s ním.

Vo vzťahu sa teda priprav na poriadnu krízu. Pokiaľ ti na vzťahu záleží, ukáž to priateľovi. Ak nie, ukončite to. Keď si sama, aj sama zostaneš. Bohužiaľ.

Čo sa týka zdravia, zameraj sa na potraviny s vysokým obsahom vlákniny. Tvoje trávenie sa ti poďakuje, uvidíš.

Žena s červeným rúžom
zdroj: Pexels/Beyza Kaplan

Blíženci

Nasledujúce dni sa budú niesť v šťastnej nálade. Aj keď môžeš mať veľa práce, vždy budeš mať po nej čo robiť. Ani jeden deň sa nebudeš nudiť, čo je pre teba ako Blíženca skvelé.

V partnerskom vzťahu bude tiež všetko v najlepšom poriadku. Môžete sa porozprávať o budúcnosti. Ak si single, možno stretneš zaujímavého muža.

Tvoja imunita bude silná, ale ešte sa vyhýbaj kúpaniu vonku. To by nebol najlepší nápad. Skôr môžeš ísť do kúpeľov.

Rak

Tvoj týždeň sa bude niesť v znamení nákupov. Už čoskoro môžeš ísť na dovolenku, preto by si mala po práci vyraziť do mesta a kúpiť si niečo na seba. Najprv len poobzeraj obchody a rozhodni sa až neskôr. Nekúpiš si tak hlúposť.

Vo vzťahu môžeš zažiť jednu veľkú hádku, preto buď pripravená. Na zmierenie navrhni dovolenku. Ak si sama, tráv veľa času s kamarátmi.

V oblasti zdravia pocítiš, že tvoja kondícia nie je taká, ako bývala kedysi. Mala by si začať cvičiť. Pokiaľ si nikdy necvičila, začni s týmto cvičením.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2 3
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.