Krásna žena

Február sa pomaly, ale iste blíži k svojmu koncu a čo nevidieť tu máme aj najkrajšie ročné obdobie – jar. Horoskop hovorí, že tento týždeň bude Venuša priať v láske viacerým znameniam. Mesiac zas niektoré podporí v pracovných záležitostiach. Aký týždeň čaká teba?

Horoskop na celý týždeň

Baran

Tento týždeň pre teba začína veľmi dobre, do tvojho znamenia totižto vstupuje Venuša. Práve ona sa postará o krásne a vášnivé chvíle s tvojou polovičkou. Pretrvávať budú aj v marci. Horoskop ďalej hovorí, že konjunkcia Jupitera a Venuše prinesú do tvojho života veľké množstvo pohody, vitality a šarmu. V práci sa ti bude tiež veľmi dariť.

Najšťastnejšie dni budú streda a štvrtok.

Býk

Tento týždeň ti planéta lásky neprinesie veľa priazne vo vzťahu. Horoskop však hovorí, aby si si z toho nerobila ťažkú hlavu. Pôjde len o prechodné obdobie, ktoré ti ponechá priestor na premýšľanie. Práve v tomto čase budeš môcť pochopiť, čo naozaj od svojho vzťahu očakávaš a či máš vedľa seba toho správneho partnera. Nastávajúci víkend ti tieto chvíle vynahradí.

Tvojimi šťastnými dňami budú piatok, sobota a nedeľa.

Blíženci

Priaznivé vplyvy Venuše si budeš vychutnávať už od dnešného dňa. Horoskop hovorí, že napätie, ktoré vo vzťahu pretrvávalo, odišlo. Čakajú ťa krásne dni s tvojím najdrahším. Chýbať ti nebude dobrá nálada a celkovo pozitívne naladenie. V práci očakávaj rovnako šťastné dni s dobrými výsledkami.

Streda a štvrtok budú dňami, kedy môžeš niečo vyhrať.

Rak

Horoskop hovorí, že je viac ako pravdepodobné, že vo vzťahu bude dochádzať k hádkam a nedorozumeniam. Pracovné záležitosti taktiež nepôjdu podľa tvojich predstáv a dni v práci budú ubiehať pomaly. Vydýchneš si až počas víkendu, kedy si budeš musieť dopriať po náročnom pracovnom týždni poriadnu dávku relaxu.

Tvoje šťastné dni sú podľa horoskopu piatok, sobota a nedeľa.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy