Dnešný deň bude plný náhodných stretnutí, smiechu a dobrej nálady. Nič ťa nevytočí a už od rána budeš mať veľa energie.

Prečítaj si horoskop na dnes, aby si sa vedela na tento deň pripraviť.

Baran

Už o chvíľku sa dočkáš životnej zmeny, preto by si sa na ňu mala pripraviť. Dnešný deň venuj sebarealizácii, učeniu sa nových vecí a zdokonaľovaniu. Vďaka tomu budeš na zmenu pripravená a nezaskočí ťa. Všetko pôjde podľa plánov.

Býk

Dnes ráno si napíš „to do list“, aby si vedela, čo všetko ťa čaká. Pokiaľ by si to neurobila, mohlo by sa stať, že by si na niečo zabudla, a potom by ťa to štvalo. Nenechávaj všetko na poslednú chvíľu, pretože sa ti povinnosti nakopia a nebudeš vidieť ich koniec.

Blíženci

Tento deň začni s dobrou náladou a nenechaj si ju pokaziť. Každú voľnú minútu dňa venuj pohybu a cvičeniu, inak sa môže stať, že do Vianoc priberieš viac, než sama chceš. Po práci by si mala ísť pešo domov a večer si zacvičiť. Len vďaka tejto maličkosti sa udržíš v kondícii.

Rak

Dnešný deň sa ti vydarí. Pokojne sa môžeš nechať viesť srdcom, pretože ti bude radiť správne. Nikto ťa nebude presviedčať o opaku a ani od toho odhovárať. Možno sa dokonca stretneš so starou priateľkou, s ktorou si pôjdete dať kávu. Nikdy nevieš, aký osud ťa čaká.

Lev

Dnes budeš mať úplne nulovú motiváciu. Miestami sa budeš chcieť na všetko vykašľať a ísť domov, no hrýzlo by ťa svedomie. Vďaka tomu, že máš pevnú vôľu a zatneš zuby, povinnosti zvládneš a večer na seba budeš hrdá. Naozaj sa neoplatí vzdávať skoro.

Panna

Dnes by si nemala byť naivná. Nemuselo by sa ti to vyplatiť. Už toľkokrát si dala šancu tvojmu priateľovi, no sklamal ťa znovu. Daj mu ultimátum, pretože to takto ďalej nejde. Pokiaľ chceš zdravý vzťah, mal by sa ti kvalitne venovať a nie robiť niečo iné.

Váhy

Počas dnešného dňa sa ti budú nálady striedať ako na hojdačke. Ráno budeš svieža a plná energie, no poobede už budeš v strese a na všetkých sa hnevať. Mala by si s výkyvmi niečo robiť, lebo ak sa budú objavovať častejšie, môže to signalizovať problém.

Škorpión

Dnes ťa čaká jedna nečakaná vec. Či bude pozitívna alebo negatívna, sa dozvieš neskôr. V každom prípade – zachovaj si pokoj a dobre si premysli, ako dnes budeš na všetky informácie reagovať. Tvoje impulzy by si ostatní mohli vysvetliť zle.

Strelec

Už od rána sa budeš cítiť vynikajúco, preto nenechaj nikoho, až sa stará do tvojho života. S nikým sa nepúšťaj do výmeny názorov, ani sama nezačínaj hádky. Dobré vzťahy sú v živote viac, než nezhoda názorov, či odlišné vnímanie sveta.

Kozorožec

Presne dnešný deň už dlho potrebuješ. Dobije ťa energiou a vráti ti potrebnú chuť do života. Vychutnaj si dnes naplno všetko, čo sa len bude dať. Ukáž ostatným, že aj ty vieš žiť, nie iba prežívať. Vďaka tomu budeš mať zo seba dobrý pocit a naučíš sa ceniť si maličkosti.

Vodnár

Dnes môžeš stretnúť potenciálnu kamarátku. Maj oči otvorené a buď aktívna. Zapájaj sa do rozhovorov, pretože ti všetko pomôže v tom, aby si v živote uspela. Keď urobíš dobrý dojem, získaš naozaj priateľku, ktorá ti pomôže v ťažkých situáciách.

Ryby

Počas celého dňa budeš zúfalá. Máš svoje sny, ktoré si chceš splniť, len nevieš ako. Pripadajú ti veľmi ťažké a zložité, preto vôbec nevieš, ako si si ich mohla zapísať. Všetko dnes prehodnoť a nastav si ciele tak, aby si ich dokázala splniť. Namotivuje ťa to oveľa viac.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.