Žena v čiapke

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Lev

Tento deň bude pre teba vcelku dobrým, aj napriek menšej nepriazni planéty Urán. Nabádajú ťa viaceré hviezdy, ktoré vytvárajú atmosféru vhodnú na prežívanie tvojho vzťahu s nadšením. Pokiaľ si single, nechýbajú ti správne pohyby na to, aby si si podmanila osobu, ktorá sa ti páči. Je to veľkorysý deň aj pre tie, ktoré sa konštruktívne usilujú o určité dôležité záležitosti. Môže ísť aj o tie v láske.

Panna

Dnešná decembrová nedeľa bude z pohľadu hviezd pokojná a pozitívna, bez akéhokoľvek rozruchu. Horoskop hovorí, že ti nebude chýbať chuť robiť niečo, čo udrží tvoju zvedavosť pri živote. Je možné, že počas roka si si prešla veľkým množstvom skúseností  a teraz nastal čas venovať ho istý čas len samej sebe. Ak môžeš nasledovať formy relaxu, meditácie, urob tak čo najskôr a skúmaj svoj vnútorný svet.

Váhy

Dnes, keď Mesiac a Venuša vysielajú svoje magické vplyvy, čaká na teba veľký úspech v tých činnostiach, ktoré si vyžadujú kreativitu, originalitu vo vyjadrovaní nápadov a zručnosť pri obchodných rokovaniach. Nechýba ani príležitosti venovať sa ľuďom a priateľom, s ktorými sa stretávaš každý deň a tráviš s nimi svoj voľný čas. Spoluúčasť si nájde aj láska.

dievča v červenej blúzke
zdroj: Unsplash/freestocks

Škorpión

Kľúčom k úspechu je v tejto dobe sebadôvera, odvaha konať a vedieť sa pozerať sa do svojej budúcnosti.  Tieto podnety sú dôležité na to, aby si dokázala zmeniť niektoré okolnosti a obrátiť ich vo svoj prospech. Väčšia dôvera vo svoje možnosti ťa prinúti prijať niektoré výzvy, ktoré si môžu vyžadovať väčšie úsilie. No nepochybne ťa privedú k úspechu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop