Žena v čiapke

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Dnešná prvá decembrová nedeľa prináša rôzne možnosti a situácie. V niektorých prípadoch bude možné prekročiť hranice povoleného. Horoskop hovorí, že niektorým nezadaným sa môže podariť získať osobu, ktorá ich už dlhšie zaujíma. Aký deň čaká teba?

Horoskop na dnes

Baran

Astrálne konfigurácie tejto prvej decembrovej nedele ti dávajú húževnatosť potrebnú na to, aby si sa trochu viac presadila vo všetkých existenčných sektoroch. Tie podporujú významné stretnutia pre tvoj duchovný a psychologický rast. V láske existuje právo prekročiť hranice povoleného. Je to obzvlášť vhodné obdobie na experimentovanie s nejakým prehreškom.

Býk

Pokiaľ si vo vzťahu na diaľku, buď pripravená vysporiadať sa s výhodami, nevýhodami, ale i s niektorými chaotickými momentmi. Ak je to prvýkrát, čo sa ti to udialo, nastal čas položiť si otázku, či si práve tou, ktorá vyhľadáva milostné príbehy tohto typu. Je otázne, či ti pomáhajú snívať alebo žiť skutočnú lásku.

Dievča pracuje na počítači
zdroj: Pexels/Vlada Karpovich

Blíženci

Horoskop hovorí, že táto nedeľa je pre teba veľmi dobrým dňom. Možno nebude všetko úplne dokonalé, no priprav sa na dynamickosť, chvíle rozpínavosti a dobrej harmónie ako vo vzťahovom živote, tak aj v tom milostnom. Tvoj spôsob konania a pohybu je šitý na mieru rôznym potrebám dňa. Popularita sa očakáva aj medzi priateľmi.

Rak

Finančné otázky stále zastávajú dôležité miesto a sú ideálnymi na vyhodnocovanie výdavkov s väčšou istotou a pokojom, najmä ak nie sú skutočne potrebné. Mesiac ti umožňuje optimalizovať svoj čas a dobre využívať svoje zdroje. Nevysedávaj na pohovke celé hodiny len preto, že dni sú krátke alebo je málo svetla. Pohyb je čarovné slovo pre dobrý pocit.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop