Žena stojí pri bicykli
Pexels/Gustavo Fring

Nový týždeň je pred tebou. Si pripravená zažiť všetko, čo ponúka? Prečítaj si týždenný horoskop a zisti, čo si pre teba pripravilo tvoje znamenie.

Baran

Celý týždeň môžeš pociťovať zmeny nálad, pretože na každom rohu nájdeš veľa inšpirácií, ale nebudeš vedieť, ako ich zrealizovať. Bude ťa to tešiť, no zároveň hnevať.

Vo vzťahu popracuj na pocite bezpečia. Zdá sa, že tvoj priateľ sa cíti ohrozený. Ak si nezadaná, začni sa viac stretávať s kamarátkami. Zabavíš sa a zbavíš sa stresu.

V oblasti zdravia by si mala zlepšiť kondíciu. Vymeň výťah za schody a často chodievaj pešo.

Býk

Týždenný horoskop budeš mať pozitívny. Nečaká ťa nič zlé, ale mala by si sa vyvarovať zbytočným hádkam kvôli maličkostiam. Nestoja ti za to, aby si si niekoho pohnevala.

V partnerskom vzťahu sa objaví mierne pochybovanie, ale otvorený rozhovor všetko vyrieši. Keď nikoho nemáš, možno sa práve teraz na teba usmeje šťastie a niekoho zbalíš.

Čo sa týka zdravia, budeš mať dostatok energie na to, aby si zvládla všetky povinnosti. Neboj sa, veselosť ťa nebude opúšťať ani v neskorých hodinách.

Žena s kvetinou
zdroj: Pexels/Farzin Yarahmadi

Blíženci

Nasledujúce dni môžeš pociťovať nervozitu, no pravdepodobne to bude tým, že sa na teba kopí veľa povinností. Nasaď vražedné tempo a snaž sa všetko splniť do štvrtka.

Vo vzťahu by si mala mať viac porozumenia pre partnera. Poslednú dobu sa cíti odstrčený. Pokiaľ ešte nikoho nemáš, len sa venuj práci a muži nech ťa nerozptyľujú.

Tvoja imunita na tom bude dobre, preto by si ju nemala závidieť ostatným. Maximálne ju môžeš zvýšiť konzumáciou vitamínov.

Rak

Budeš pociťovať nespokojnosť so svojím životom. Avšak, niet sa čomu čudovať, lebo nerobíš nič preto, aby si to zmenila a žila život tak, ako chceš ty sama. Teraz to zmeň.

V partnerskom vzťahu sa všetko zlepší, preto sa nemusíš ničoho báť. Bude to ešte lepšie, ako si čakala. Ak si sama, zlepšia sa rodinné vzťahy a spadne ti kameň zo srdca.

V oblasti zdravia by si mala prijímať viac čerstvého vzduchu. Preto často vetraj, nech máš v byte príjemne chladno. Bude sa ti aj lepšie zaspávať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy