Baran

Tvoje spomienky pre teba znamenajú všetko. Takže by si si mohla dať vytetovať niečo, čo ti pripomína svoje zážitky. Po prípade nejaké všeobecné znamenie, ktoré naznačuje tvoju lásku k dobrodružstvu, ako kompas alebo mapu sveta.

Býk

Ľudia prichádzajú a odchádzajú, no tvoje domáce zvieratko ostáva stále verné. Tetovaním vhodným pre teba by mohla byť malá labka umiestnená za uchom, alebo tvár tvojho miláčika niekde na nohe.

Blíženec

Mala by si si dať tetovanie, ktoré charakterizuje rozpoltenosť tvojho znamenia. Napríklad kľúč na jednu ruku a zámok na druhú. Alebo začiatok nápisu na jedno stehno a dokončenie na druhom.

Rak

Si rodinne zameraná, ale preto by si si mohla dať tetovanie, ktoré ti bude pripomínať niekoho, kto už medzi nami nie je. Nemusí to byť rovno dátum jeho narodenia alebo úmrtia, ale napríklad niečo, čo mal naozaj rád, nejaké kvety alebo iný symbol, ktorý ti ho pripomenie.

View this post on Instagram

❤️🌹 love this so much

A post shared by Tattoos (@tattooinkspiration) on

Lev

Si prirodzene silná a vodcovská osobnosť. Tvoje tetovanie by malo byť nejaký citát alebo výrok, ktorý ti pripomenie, aby si sa nevzdávala vždy, keď to budeš potrebovať.

Panna

Nevinné a nežné. Také by malo byť tvoje tetovanie, ktoré umiestniš na miesto, o ktorom budeš vedieť len ty. No a ešte ten, komu sa rozhodneš ukázať ho.

View this post on Instagram

Wave tat – obsessed with this ❤💉 @sofiastrandberglarsson

A post shared by Tattoos (@tattooinkspiration) on

Váhy

Miluješ a obdivuješ nádherné veci. Pokojne si daj vytetovať ružové kvety, ktoré budú výrazné a nápadité.

Škorpión

Si odvážna. A presne také bude aj tvoje tetovanie. Prečo by si dávala vytetovať malého vtáčika niekde na rebro, kde ho nik nezbadá, keď si môžeš potetovať celý rukáv alebo hruď a hrdo sa s tým ukazovať na verejnosti?

View this post on Instagram

@jjessicarosen ❤️ amazing tattoos – Follow @inkspiringtattoos

A post shared by Tattoos (@tattooinkspiration) on

Strelec

Nezáleží na tom, čo si dáš vytetovať,I pokým to bude do detailov prepracované. Tvoje tetovanie musí zblízka vyzerať úplne inak ako bežné tetovania. V lupienkoch kvetov sa ti budú skrývať nápisy, ktoré pre teba niečo znamenajú alebo jednoduché čiary budeš chcieť vybodkovať.

Kozorožec

Mala by si si dať vytetovať zviera, ktoré bude predstavovať tvoje najsilnejšie kvality. Delfína, kvôli jeho inteligencii, alebo leva vďaka jeho sile a odvahe. Nájdi niečo, čo sa ti páči a zároveň to pre teba veľa znamená.

View this post on Instagram

What animal would you do this with? 💉❤😍@cansuolga

A post shared by Tattoos (@tattooinkspiration) on

Vodnár

Miluješ čítanie kníh a počúvanie hudby. Zvečni si na svoje telo obľúbený citát alebo text piesne, ktorým sa môžeš pochváliť na sociálnej sieti a možno si tvoju fotku všimne aj autor/umelec.

Ryby

Daj si vytetovať niečo, čo si vždy milovala. Tvoju obľúbenú rozprávkovú postavičku, alebo niečo podobné. Ukáž, že máš zmysel pre humor a nevadí ti ukázať svoje vnútorné dieťa.

View this post on Instagram

Obsessed with this elephant tat 😍💉❤️ #tattooinkspiration

A post shared by Tattoos (@tattooinkspiration) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.