Čas plynie neuveriteľne rýchlo. Dôkazom je víkend, ktorý nám konečne klope na dvere. Horoskop hovorí, že pre štyri znamenia zverokruhu bude veľmi pozitívny, miestami až dokonalý. Hlavnú rolu totižto dostane láska. Môžeš sa na krásne dni tešiť aj ty?

Znamenia, ktoré sa môžu tešiť na krásny víkend

Blíženci

Mesiac tvojho vlastného astrálneho prvku hovorí o láske aj počas tohto júnového víkendu. Zabudni na predsudky a buď tolerantná. Tvoja energia sa nachádza v mysli a srdci. Očakáva sa aj dobrá schopnosť využiť naplno svoj šarm. Chop sa všetkého krásneho, čo ti život ponúka.

Lev

Horoskop hovorí, že v tvojej duši bude počas víkendových dní prebývať poriadna dávka šťastia. Hviezdy ponúkajú dobré príležitosti na bližšie spojenie sa s ľuďmi v tvojom okolí, vrátane rodinných príslušníkov.

Tvoj temperament vystrelí až do neba, takže je vhodná príležitosť otvoriť sa novým veciam. Vďaka tomu dokážeš pochopiť aj tých, ktorí nerozmýšľajú ako ty. Očakávaj prekvapenie od človeka, ktorý k tebe prechováva láskyplné city.

Láska sa dokáže rýchlo vytratiť: Týchto 5 vecí odpudí záujem muža
zdroj: Pexels/Iurii Laimin

Váhy

Mesiac v tvojom znamení je v dokonalej harmónii s Jupiterom a spoločne ti  počas víkendu prinesú úspech v mnohých odvetviach. Ak máš príležitosť ísť na rande, určite ju využi, pretože to, ako sa to vyvinie, ťa rozhodne prekvapí, keďže budú posilnené tvoje schopnosti zvádzania.

Záväzky a povinnosti môžu počkať. Priprav sa tiež na príležitosti, ktorých sa vďaka svojej húževnatosti dokážeš rýchlo chopiť. Príde k tebe aj materiálne šťastie.

Vodnár

Toto je víkend výborných predpovedí pre tvoje znamenie. Astrálne vplyvy ti pomôžu v osobnom raste, empatii a prinášajú magický dotyk šťastia. Ak máš zdravotné problémy alebo cítiš veľkú únavu, je možné, že práve počas víkendu príde zlepšenie. Jediné, čo musíš urobiť, je nasledovať impulzy Mesiaca, Venuše a Jupitera, ktoré sú tvojmu znameniu obzvlášť štedré, a to aj v partnerskej oblasti.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy