žena

Tento silvestrovský deň je pre mnohé z nás výnimočný. Niektoré bilancujeme, iné sa zas viac zabávame a užívame si naplno posledné okamihy daného roka. Inak tomu nebude ani dnes. Čo hovorí horoskop o tvojom dni?

Horoskop na dnes

Baran

Hviezdy tohto posledného dňa v roku sú ideálne na to, aby si ho strávila príjemne a bez nudy. Horoskop radí, aby si sa zamestnala oslavami príchodu Nového roka. Užívaj si šťastie, ktoré ti bude v tento deň priať. Navyše sama veľmi dobre vieš, ako sa stať stredobodom pozornosti. Dokážeš zvládnuť akékoľvek tvorivé impulzy, tak hor sa do silvestrovských osláv.

Býk

Rok 2023 ukončia všetky osoby narodené v tomto znamení v pozitívnom duchu. Jupiter a Urán v tvojom znamení zachytávajú dobrú podporu hviezd. Tvoje srdce hrá s vášňou bez prílišného váhania alebo obmedzenia. Pokiaľ si single, nezastavuj sa pri prvej osobe, ktorá ťa uchváti a pozeraj sa ďalej. Môžeš mať totižto pri nohách niekoho veľmi zaujímavého.

Pár sa zasnúbil na horách
zdroj: Unsplash/Ethan Robertson

Blíženci

Je možné, že sa rozhodneš rozlúčiť s osobou, ktorá nerešpektovala tvoje pocity. Je správne urobiť si aj takýto poriadok, pretože tvoje voľby sú zvážené a ďaleko od nerozumných inštinktov. Rozšír svoj okruh priateľov a naplánuj si s nimi niečo skvelé na túto silvestrovskú noc. Bav sa a nepochybuj o svojom šarme.

Rak

Mala by si tento rok uzatvoriť z pohľadu hviezd vhodne a to i napriek istej záťaži. Aj dnes si pripravená využiť najlepšie príležitosti v každom odvetví. Ašpirácie sú originálne, reflexy pripravené a tvoj duch inovatívny. Nezabudni správne využiť minulé skúsenosti. Voľby sa robia uvážlivo, rob ich aj ty zrelo, ostražito ako vnímavý človek. Očakávaj túto silvestrovskú noc ako romantickú.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop