Stred týždňa so sebou prinesie zvrat udalostí. Akých, to sa dozvieš v našom horoskope. 

Baran

Tvoj partner ťa nečakane prekvapí. Pôjdete spolu na obed a dobre sa porozprávate. Pokiaľ si nezadaná, čaká ťa náhodné stretnutie s mužom, ktorý môže byť tvoj budúci priateľ. Maj oči aj srdce otvorené.

Býk

Mala by si sa naučiť nikam sa neponáhľať. Celý život máš pred sebou, nič ti neujde, preto spomaľ. Ak to neurobíš, môžeš čoskoro vyhorieť. Pokiaľ si chceš užiť pokojný deň, radšej oddychuj a svoje kroky si 2x premysli.

Blíženci

Dnes sa môžeš stretnúť s niekým, kto zásadne ovplyvní tvoje smerovanie v budúcnosti. Spočiatku tomu nápadu nebudeš otvorená, no neskôr si uvedomíš, že je to veľmi dobrá príležitosť na to, ako zahviezdiť bez snahy. Choď do toho a uvidíš, či sa ti to podarí.

Rak

Venuj sa viac svojej rodine. Určite to ocení a ty sama budeš mať zo seba lepší pocit. Po práci sa ponáhľaj domov, uvar dobrú večeru a porozprávajte sa spolu. Prospeje to tebe, no aj im. Už dlho ste takto spolu netrávili čas.

Lev

Novým kontaktom sa nestráň, pretože ak si single, môžeš stretnúť niekoho, kto ťa zoznámi s tvojím budúcim partnerom. Buď pripravená na to, že ťa dnes čaká veľký deň. Snaž sa byť v dobrej nálade, vyhýbaj sa stresu a všetky úlohy si dokonči včas.

Panna

Mala by si sa obzerať po vianočných darčekoch, inak sa môže stať, že nič nebudeš mať. Aj keď sa ti do toho veľmi nechce, choď už dnes. Hviezdy ti prajú a zoženieš viac-menej všetko. Vďaka tomu si užiješ pokojný december.

Váhy

Ani popri povinnostiach by si nemala zabúdať na seba. Po práci utekaj domov a venuj sa len tomu, čo ti robí radosť. Zabudni na ostatných a rozmaznávaj sa. Dopraj si zdravú a ľahkú večeru, meditáciu, cvičenie, dobrú knihu alebo film a dostatok spánku.

Škorpión

Pokiaľ si hľadáš job, dnes by si mala prijať každú pracovnú ponuku, ktorá ti príde. Nestáva sa často, že by sa o teba firmy trhali, preto budeš milo prekvapená. Ak svoju robotu máš, pracuj tvrdo, aby si na konci dňa videla výsledky a mohla sa s nimi pochváliť. Čaká ťa úspešný deň.

Strelec

Nemrač sa. Hoci nebudeš mať úspešný deň, nič zlé ťa nečaká. Žiadne problémy, žiadne nedorozumenia ani hádky. V rodine bude panovať príjemná atmosféra, ktorú si užiješ.

Kozorožec

Nech si dnešok pre teba pripravil čokoľvek, maj úsmev na tvári. Vďaka tomu zvládneš aj ťažké úlohy s ľahkosťou a práca ti pôjde od ruky. Po nej by si mala zájsť do prírody, prejsť sa alebo si trochu zabehať, pretože sedavé zamestnanie a stres z práce veľmi neprospieva tvojmu zdraviu. Viac sa hýb.

Vodnár

V práci ťa nič nezarazí, to prekvapenie príde až doma. Bude ťa tam čakať návšteva, ktorú si už dlho nevidela. Takéto nečakané stretnutia sú vždy najlepšie, pretože ťa vytrhnú zo stereotypu.

Ryby

Na dnes si nič neplánuj. Po práci utekaj rovno domov a oddychuj. Máš za sebou náročnú polovicu týždňa, preto sa doma nepremáhaj. Fyzická aktivita by ti len uškodila, preto sa snaž relaxovať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.