žena

Lev

Sentimentálna oblasť bude tou, ktorá dnes zaujme čestné miesto v predpovedi na posledný deň v roku. Horoskop radí, aby si počúvala svoje najintímnejšie impulzy a oddala sa rozkošiam lásky. Tá totižto dáva prednosť novým náklonnostiam ako single, tak i zadaným. Práve tie, ktoré už majú svoju polovičku môžu svoj vzťah oživiť dlhými rozhovormi a krásnymi vyznaniami počas tejto dlhej noci osláv.

Panna

Aby si prekonala zmätok a ľútosť nad niektorými udalosťami v tomto roku, prijmi ich s pokojom a pozri sa na nich očami súčasnosti. Nájdite si taktiež čas na dobrý pocit zo seba, ale i tých, ktorých skutočne miluješ. Ak silvestrovské oslavy nesplnia tvoje očakávania, nesťažuj sa. Dobré príležitosti na zábavu ti v poslednom období nechýbali a nebude o ne núdza ani počas najbližších dní.

zdroj: Pexels/Daria Nekipelova

Váhy

V tento posledný deň v roku hviezdy vysielajú signály expanzie, ktoré sú potešujúce a poskytujú ti väčšiu citlivosť či osobnú bezpečnosť. Sprevádzať ťa budú tvoje pozitívne vlastnosti, ktoré ti zároveň umožnia osláviť príchod Nového roka bez toho, aby si sa dostali do neistoty. Nenechaj sa ňou uniesť, ak ťa chytí kolotoč viacerých záväzkov.

Škorpión

Na konci roka vždy bilancujeme a nebude to chýbať ani u teba. Možno si to už urobila a teraz si o to viac pripravená na akciu. Pokiaľ žiješ milostný príbeh s osobou, ktorá je zapletená aj s niekým iným, mala by si jej dať vedieť, že si už omnoho menej náchylná nechať sa ňou opäť oklamať. Nastal čas v tomto prípade vyložiť karty na stôl a prijať konkrétne záväzky. Osláv príchod nového roka s tými, ktorí ťa naozaj milujú.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop