Photo by Taylor Grote on Unsplash.com

Flirtovanie je spôsob, akým môžu dať ľudia najavo svoj záujem o niekoho. Túto nezáväznú formu komunikácie obľubujú muži aj ženy. Napriek tomu, že muži často hovoria o tom, aké je ťažké zbaliť ženy, niektorým to ide ľahko. Títo muži vedia najlepšie (a aj najrýchlejšie) zbaliť každé ženu, ktorú chcú.

Škorpión

Muž v znamení Škorpióna miluje vášeň a flirt. Nemá problém si zaflirtovať kdekoľvek – aj na známom mieste, aj na neznámom mieste. Vzduch okolo neho je vždy nabitý erotikou a magnetizmom. Ku Škorpiónovi ťa to bude ťahať vždy. Ak však chce ženu zbaliť na dlhodobý vzťah, musí cítiť prepojenie aj v iných sférach, ako je napríklad rovnaká filozofia života, práca, hobby alebo politika.

Neodolá blond vlasom a ženám, ktoré majú okuliare, pretože pôsobia dojmom učiteľky.

Strelec

Tento muž je ideálny na balenie žien, pretože nehľadá dlhodobý vzťah. Má chuť celý život flirtovať, pretože si uvedomuje, ako pôsobí na opačné pohlavie. So ženou, ktorú chce zbaliť, musí cítiť prepojenie. Priťahuje ho najmä intelekt, hlboká konverzácia a pohľad do očí.

Svoje flirty zvažuje starostlivo, pretože nechce pôsobiť povrchne.

Lev

Každý muž, ktorý je v znamení Leva, chce mať pocit vládcu. Keď vstúpi do baru s cieľom zbaliť ženu, uspeje. Nebojí sa žiadnej výzvy, je otvorený každému typu žien a nemá problém komunikovať o intímnych veciach. V pokročilej hodine je tak trochu narcistický, vychvaľuje sa a myslí si, že sa všetko točí len okolo neho.

Priťahujú ho ženy, ktoré majú rovnaké hodnoty ako on a neboj sa ukazovať svoje telo.

Býk

Tento výnimočne silný muž očarí každú ženu, s ktorou sa rozpráva. Má charizmu a vnútorný šarm. Na flirt ide pomaly, no s jasným cieľom. Keď si je istý, že je žena na jeho strane, odhodí zábrany. Jeho vášeň je úprimná, radosť z flirtu nevie skrývať a na tvári má stále úsmev.

Priťahujú ho najmä ženy, ktoré sú ženské, zraniteľné a potrebujú muža.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy