V astrálnom svete je možných mnoho vecí a čo je ešte lepšie, mnoho z nich vplýva aj na dané znamenia zverokruhu. Tentokrát sme sa zamerali na tie, ktoré sú spomedzi všetkých najviac energické. Nájdeš sa medzi nimi aj ty?

Energické znamenia zverokruhu

Baran

Barani sú známi svojou ohnivou a dynamickou energiou. Pretože sú ovládaní planétou komunikácie a vášne, teda Merkúrom, majú nenásytnú túžbu, ktorá poháňa ich honbu za cieľmi. Disponujú taktiež prirodzeným nadšením pre život a darí sa im vo vysokoenergetickom prostredí. Sú to priekopníci, vždy pripravení prevziať vedenie a povzbudiť ľudí vôkol seba.

Blíženci

Tieto bytosti sa vyznačujú živou a dynamickou energiou, ktorá pramení z ich prirodzenej všestrannosti a prispôsobivosti. Vládne im Merkúr, planéta komunikácie a aj to je dôvodom, pre ktorý vynikajú v sociálnych interakciách. Darí sa im najviac v intelektuálne stimulujúcich prostrediach. Majú zároveň rýchly dôvtip a prirodzenú zvedavosť, ktorá udržiava ich energetickú hladinu na vysokej úrovni. Zapájajú do nej aj svoju myseľ.

dievča fúka do snehu
zdroj: Pexels/Binyamin Mellish

Lev

Osoby tohto znamenia majú žiarivú a majestátnu energiu, ktorá priťahuje pozornosť. Sú ovládané Slnkom a nechýba im ani prirodzený magnetizmus, ktorý k nim ľudí priťahuje. Ich nadšenie je nákazlivé a rozžiari každú miestnosť, do ktorej vstúpia. Levy sú známe svojou bezhraničnou charizmou a schopnosťou dodávať energiu či inšpirovať svoje okolie.

Panna

Jednotlivci Panny sú obdarovaní energiou, ktorá je sústredená a efektívna. Vládne im Merkúr, planéta komunikácie a intelektu. Vynikajú predovšetkým v organizovaní a zefektívňovaní úloh. Ich metodická a praktická energia, ktorá im umožňuje riešiť výzvy s presnosťou a dôkladnosťou, zabezpečuje, že sa vždy postarajú o každý detail.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy