žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Dnešná marcová nedeľa je o výzvach, priateľstvách, ale aj o spoločných chvíľach s najbližšími. Horoskop hovorí, že dariť sa môže niektorým v srdcových záležitostiach, iným zas v praktickej oblasti. Aký deň čaká teba?

Horoskop na dnes

Baran

Tento deň je dobrý na to, aby si si rozšírila svoje existenčné obzory, podpísala zmluvy, uskutočnila niektoré obchodné transakcie alebo zmenila isté objektívne skutočnosti, ktoré už pre teba nie sú vhodné. Máš dôveru vo svoje kvality a rovnako duševnú silu, ktorá vedie k dobrému životu a vytváraniu niečoho, čo zostane v histórii tvojho života.

Býk

Tvoj pozitívny postoj ku každodennému životu ti umožňuje mať pokojný pohľad na emocionálne vzťahy a väčšiu prispôsobivosť v milostných vzťahoch či s obchodnými partnermi. Tvoj vzťahový život je ideálny vtedy, keď vydrží nejaký čas, tie krátkodobé ťa nezaujímajú. Ktokoľvek sa k tebe priblíži, nesmie byť dvojzmyselný. Musí ťa fascinovať jeho úprimnosť a spontánnosť.

Žena v červenom tričku si zakrýva oči
zdroj: Unsplash/meriç tuna

Blíženci

Horoskop hovorí, že pokiaľ máš nejaké pochybnosti, mala by si ich dôkladne preskúmať a objasniť. Nemôžeš premárniť tento krásny čas na iracionálne strachy. Vystúp zo svojej ulity, pretože nastal čas ukázať, kto si. Platí to ako v existenciálnom kontexte, tak aj v tom sentimentálnom. Podeľ sa o svoje sny so svojou drahou polovičkou. Kto je odvážny, bude odmenený.

Rak

Dnes by si si mala nájsť čas na starostlivosť o svoje zdravie, kondíciu, hobby a prácu na všetky záležitosti, ktoré súvisia s tvojím domovom. Pre tvoju pohodu je rozumné vykonávať fyzickú aktivitu každý deň. Pohyb a šport nepoznajú v tomto jarnom mesiaci prekážky. Začni preto novú sezónu vytvorením príjemného fitness programu v spoločnosti priateľov.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop