žena

Lev

Horoskop hovorí, že Venuša a Urán ťa robia mrzutou a nie veľmi prívetivou. Tvoje pocity určite nie sú charakterizované spoločenskosťou a pokojom. Ak ti nie je jasné, či máš v niečom pravdu alebo nie, obráť sa na tých, ktorí ťa bezvýhradne rešpektujú. Tí, ktorí ťa milujú, bez toho, aby boli osobne zapojení do tvojho problému, vedia nájsť vhodné riešenie ľahšie ako ty.

Panna

Tento deň môže destabilizovať viaceré Panny. Existuje totižto akási netolerancia voči pracovným a rodinným povinnostiam. Isté pochybnosti alebo povýšenia bránia tvojmu výberu. Na odľahčenie atmosféry či rozšírenie poľa záujmov sa skús orientovať na svojich priateľov a blízkych. Čím šťastnejšia budeš v sociálnych vzťahoch, tým vyrovnanejšie a trvalejšie budú aj tvoje vzťahy s ostatnými.

Chyby v živote
zdroj: Unsplash/mahdi_chf

Váhy

Dnešné šťastné hviezdy podporujú kreatívne podujatia, ktoré by si mala prežívať s radosťou v srdci a s potešením mysle. Práve dnes sa dokážu dokonale prejaviť v každom odvetví. Existujú tiež príležitosti, ako čo najlepšie vyjadriť svoje pocity voči svojmu partnerovi. Vymyslieť môžeš aj nejaké šibalské hry so svojou drahou polovičkou.

Škorpión

Sila vôle a významná pomoc od niektorých ľudí ti umožnia dosiahnuť dobré výsledky v praktickom sektore. Aby si zostala na vrchole vlny, nezastavuj sa pred ničím a nikým. Dávaj si tiež pozor na citové vydieranie, ktoré by dnes mohlo niektoré Škorpiónky rozčuľovať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop