Instagram/your_passport

Chceš vedieť, čo si pre teba nachystali hviezdy a osud? Horoskop na dnešný deň pre niektoré znamenia vyzerá veľmi priaznivo, no nemala by si sa tešiť predčasne. Zisti, čo ťa čaká a neminie.

Baran

Dnes sa ti v práci bude dariť, budeš myslieť pozitívne a budeš sa tešiť na všetko, čo ťa čaká. V súkromí to ale nebude také ružové. Cítiš sa osamelo a niekedy ťa prepadá pocit úzkosti. Nevyhýbaj sa svojim priateľom a choď s nimi von, prídeš na iné myšlienky.

Býk

Svoju prácu berieš naozaj vážne, no niekedy to trochu preháňaš. Zvoľni tempo, inak ťa budú čakať zdravotné problémy. Nezabudni sa venovať aj svojim záľubám. Kedy naposledy si volala svojim blízkym? Je najvyšší čas to napraviť.

Blíženci

Dnes maj oči otvorené, pretože môžeš stretnúť toho pravého. Neseď preto doma, ale sa pekne nahoď a choď do spoločnosti. Dobré správy ťa dokonca čakajú aj v pracovnej oblasti. Netúžiš náhodou po povýšení?

Rak

Dávaj si pozor na jazyk a na to, akým spôsobom hovoríš niektoré veci. Aj keď to možno nemyslíš zle, tvoj priateľ alebo ľudia v okolí to nemusia pochopiť a môžu z toho vzniknúť nezhody. Nezabúdaj na pravidelný pitný režim.

Lev

Dávaj si pozor na niekoho vo svojom okolí, kto ti závidí. Neprajníci ti nechcú dopriať novú lásku, ktorá je na obzore. Aj keď ťa čaká veľmi pekné obdobie, dávaj pozor na to, aby ti to niekto tretí neprekazil.

Panna

Čaká ťa neplánovaná akcia alebo dokonca výlet. Ak ťa niekto niekam pozve, neodmietaj ho. Nehľadaj výhovorky, prečo tam nemôžeš ísť, radšej sa trochu uvoľni a uži si. Zaslúžiš si to, pretože v poslednom čase ideš naozaj naplno.

Váhy

Stále premýšľaš nad tým, že by si mala so sebou niečo robiť. Neodkladaj to a začni hneď DNES. Vytiahni prachom zapadnuté tenisky alebo karimatku a urob niečo pre svoje zdravie. Pokús sa obmedziť sladkosti, radšej si daj ovocie.

Škorpión

Celý deň budeš podráždená a nič ti nebude dosť dobré. Nevybíjaj si svoju frustráciu na ľuďoch vo svojom okolí, neskôr by si to mohla ľutovať. Dávaj si pozor aj na to, čo povieš svojmu priateľovi. Nesnaž sa zbytočne vyvolávať hádky.

Strelec

Na svoje plecia si si naložila viac, než stíhaš a zvládaš. Pokús sa dokončiť všetky úlohy, pri ktorých ťa tlačí termín a radšej si potom dopraj pár dní oddychu. Kedy naposledy si si urobila deň len pre seba?

Kozorožec

Dnes ťa čaká deň plný lásky. S priateľom si budete rozumieť, možno pre teba chystá aj nejaké prekvapenie. Urobte si spolu pekný večer a venujte sa jeden druhému. V poslednej dobe ste svoj vzťah zanedbávali. Ak si single, konečne dostaneš správy od tej správnej osoby.

Vodnár

Zanedbávanie svojho zdravia sa naozaj nevypláca. Mala by si si dopriať trochu oddychu, inak ťa položí chrípka a nebudeš schopná niekoľko dní pracovať. Daj si teplý čaj a doplň do seba vitamíny. Tvoje oslabené zdravie sa odzrkadlí aj na slabšom výkone v práci.

Ryby

Ak si nezadaná, šťastena si konečne sadne aj na teba. Dávaj si však pozor na zadaných chlapov, ktorí by ti chceli pomotať hlavu. Určite nechceš byť tou, ktorá rozbije vzťah niekoho iného. Dopraj si trochu pauzu od sociálnych sietí, s mobilom v ruke tráviš celý deň.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy