pár

Lev

Horoskop odporúča, aby si z lásky alebo nejakých praktických dôvodov predstavila vo svojej práci nové poznatky, prípadne prehĺbila tie, ktoré sa nedávno vytvorili. Môžeš tak rozšíriť kolektívne obzory aj na pracovisku. Zapojiť sa je možné aj do projektov súvisiacimi s konaním dobra, z ktorých môžeš čerpať pokoj a uspokojenie.

Panna

Astrálne vplyvy tohto dňa ťa pozývajú využiť nejaký fitness alebo wellness program. Je možné, že pociťuješ poruchy spánku a zrkadlo ti vysiela nie vždy také obrazy, aké by si chcela. Dopraj svojmu telu oddych a odpočinok, prospeješ mu tým. Extravagantné kozmetické procedúry nechaj až na koniec júna. Toto je čas, ktorý by si mala venovať skôr iným príležitostiam, napríklad tým pracovným.

citáty o láske
zdroj: Pexels/Borabelle *

Váhy

Hviezdy sú od dnešného dňa priaznivé a ty sa môžeš aj vďaka nim cítiť čoraz viac šťastne a zamilovane. Niet človeka, ktorý by nežiaril práve vtedy, ak je zaľúbený. Planéta lásky ťa podporuje a na obzore nie sú žiadne mraky. Ak uvažuješ o svadbe alebo spolužití, neodkladaj to už viac kvôli testovaniu svojho partnera. Sám ťa môže prekvapiť nečakanou žiadosťou o ruku. Stanovte si dátum svadby hneď. Pokiaľ si single, nie je vylúčené, že pre teba začína nový príbeh.

Škorpión

Nastal čas, aby si uzavrela dohodu, ktorá je na stole už nejaký čas. Máš veľa otvorených možností, ale všetky sú pozitívne. Chop sa príležitosti, ktorá vedie ku konečnému zlomovému bodu, bez úzkostí a negatívnych následkov. V každom smere zmizne strach z toho, že situáciu nezvládneš. Tvoj sebavedomý pohyb je aj na tých miestach, ktoré úplne neodrážajú tvoju povahu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop