dievča pri mori

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ani sme sa nenazdali a pred nami je opäť piatok. Horoskop hovorí, že okrem pracovných záležitostí prinesie viacerým znameniam pokoj, pohodu, ale i veľmi príjemné chvíle vo dvojici. Ako ho prežiješ práve ty?

Horoskop na dnes

Baran

Horoskop hovorí, že u niektorých nastal čas na tromf v láske. Aj napriek tomu, že je piatok a nevieš sa dočkať prichádzajúceho víkendu, nezabúdaj v práci myslieť na cieľ, ktorý si si stanovila. Ak sa toho budeš držať, zmizne aj zmätok, ktorý sa odohráva v tejto oblasti. Večer si dopraj dostatok relaxu, ideálne niekde mimo svojho domova.

Býk

Je možné, že poniektoré stratili v láske motiváciu, no nemali by mať obavu. Ide len o prechodné obdobie, ktoré sa čoskoro zmení na lepšie. V práci k tebe prichádza mnoho nových príležitostí a budeš musieť vybrať tie, ktoré sú pre teba najvhodnejšie. Posedenie s priateľmi ti prinesie tento piatkový večer pohodu, preto určite neseď doma.

žena
zdroj: Pexels/Anastasiya Gepp

Blíženci

Je možné, že u niekoho sú v láske nejaké pochybnosti, no horoskop upozorňuje, aby si si ich najskôr dobre premyslela a až potom s nimi vyšla na povrch. Na pracovnom poli dnes môžeš byť o čosi viac v strese, nakoľko sa môžeš nachádzať pred termínom odovzdania nejakého dôležitého projektu. Všetko však dopadne dobre a ty si budeš môcť už počas dnešného večera dopriať oddych od pracovných vecí.

Rak

V prípade, že vo vzťahovej oblasti to nebolo počas posledných dní najlepšie, priprav sa na to, že čoskoro prídu aj v tomto smere omnoho krajšie dni. Zostaň pokojná a trpezlivá, no nezabúdaj rovnako na svoju silu a odhodlanosť. Na pracovisku si vždy po ruke, ak ťa kolegovia potrebujú, aj to je dôvod, prečo ťa viac rešpektujú.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop