dievča pri mori

Lev

V srdcových záležitostiach sa dnes môžu vyskytnúť veľmi malé nedorozumenia, avšak najlepšie bude, ak sa im posnažíš vyhnúť úplne. Aj v dnešný piatok ťa čaká vysoké pracovné nasadenie s rovnako vysokými cieľmi, ktoré si si zadala. Nastal čas riskovať aj v tomto smere, preto choď naplno do všetkého, čo si si zaumienila. Bude to stáť za to.

Panna

V láske máš podporu od samotného Mesiaca, preto ju využi naplno a zorganizuj niečo príjemné so svojou polovičkou. Nielen, že svojho partner milo prekvapíš, ale ocení aj tvoje nápady, ktorými dokážeš zlepšovať kvalitu vášho vzťahu. V práci načúvaj svojim inštinktom, nezradia ťa, práve naopak. Povedú ťa tým správnym smerom.

Sebavedomie v partnerskom vzťahu
zdroj: Pexels/Abhishek Gaurav

Váhy

Horoskop odporúča, aby si sa skúsila v láske viac uvoľniť a našla vo svojom vzťahu rovnováhu. Prednosť daj pozitívnym myšlienkam a nemysli na najhoršie. Aj týmto spôsobom sa ti podarí nájsť vo vzťahu harmóniu. Na pracovnom poli očakávaj milé správy, ktoré ťa potešia. Večer sa vyber niekam von a nevysedávaj zbytočne doma.

Škorpión

Mala by si myslieť viac na seba a nepozerať stále len na svoje okolie či svojich najbližších. Týkať sa to môže pokojne aj tvojej polovičky. Čo tak vybrať sa von s kamarátkami a oddýchnuť si alebo sa uvoľniť práve s nimi? Pokiaľ si to už dlho neurobila, dnešný piatok je dámskej jazde naklonený. V práci môžeš dosiahnuť dobré výsledky, sústreď sa na ňu aj počas tohto dňa.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop