Toto ťa čaká podľa predpovede anjelov tento týždeň od 19.10. do 25.10.2020.

Dámy, zbystrite pozornosť. Tento týždeň si dajte pozor na problémy s vaječníkmi. Rýchly život vás občas tak zanedbáva, že si nestíhate uvedomovať niektoré zdravotné problémy. Preto trochu spomaľte, objednajte sa na kontroly, aby ste mohli spokojne skonštatovať, že je všetko v poriadku, alebo vyriešiť prípadné problémy.

Čo sa týka mužov, tí nech si dajú pozor najmä na oblasť semenníkov. Muži majú často problém priznať, že niečo nie je v poriadku. Nebagatelizujte to však. Problémom predchádzajte.

Je možné, že v práci pocítite stagnáciu či nedostatok motivácie. Nech vás to však nezastaví. Ďalej robte svoju prácu zodpovedne a s nadšením. V práci sa vyhnite falošnosti, ktorá môže od niektorých kolegov prísť a narobiť šarapatu. Ak nastane konflikt, nedajte sa doň zatiahnuť. Neprinesie vám to nič dobré. V rámci financií zvážte zbytočné výdavky a radšej trochu ušetrite. Ak plánujete podpisovať nejaké zmluvy, podrobne sa o nich informujte, aby ste predišli nepríjemným prekvapeniam.

Ak nastali vo vzťahu či v manželstve problémy, tento týždeň je ideálny na ich riešenie. Myslite na to, že bez odpustenia sa nemôžete posunúť ďalej. Veľa spolu rozprávajte a naučte sa vzájomne vyjadriť skutočné pocity.

Upriamte sa v tieto dni tiež na schopnosť naplno prežiť prítomný okamih. Je to váš život a každý moment v ňom je dôležitý. Prejavujte emócie, neskrývajte ich. Pri rozhodovaní nezabúdajte na srdce a jeho túžby.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.