Si zvedavá, čo ťa čaká druhý septembrový týždeň? Bude to lepšie alebo horšie ako v tom predchádzajúcom? Poď sa s nami pozrieť, čo si hviezdy pripravili pre tvoje znamenie. 

Baran

Prvá polovica týždňa sa bude niesť v pokojnom duchu a budeš mať pocit, že sa ti darí vo všetkých oblastiach života. Nenechaj sa ale týmto pocitom zmiasť, pretože ak si na seba nedáš pozor, čakajú ťa zdravotné komplikácie. Nezabudni dopĺňať vitamíny a čo najviac času tráv vonku na slnku a čerstvom vzduchu.

Vo vzťahoch bude všetko po starom. Ak si zadaná, nečakajú vás žiadne nezhody. A ak si single, tento týždeň to na novú lásku ešte nevyzerá.

Býk

Na svoje plecia si si naložila priveľa povinností, ktoré nestíhaš urobiť. Poriadne si naplánuj všetko, čo ťa tento týždeň čaká a nezabudni si urobiť čas aj sama pre seba. Dopraj si aspoň hodinku, choď na kozmetiku, ku kaderníčke alebo si aspoň čítaj knihu.

Tvoje pracovné povinnosti môžu vytvoriť napätie aj vo vzťahu. Nezanedbávaj priateľa a venuj sa mu trochu viac. Aj keď ti to možno nepovie, chýbaš mu.

Blíženci

Tvoj život je veľmi hektický, pretože sa snažíš roztrhať, aby si mohla byť vždy na inom mieste. Čo keby si trochu spomalila a namiesto bujarých párty si dopriala babský večer s najlepšou priateľkou? Kedy naposledy ste si niekam vyrazili len vy dve?

Nezabúdaj na pravidelný spánok, ktorého máš v týchto dňoch nedostatok. Pridaj k tomu dostatočný pitný režim a neublíži ti, ak si dopraješ aj nejaký pohyb. V práci alebo škole sa tak budeš vedieť lepšie sústrediť.

Rak

Tento týždeň sa na teba usmeje šťastie v láske. Ak nemáš nikoho, maj oči otvorené, lebo možno stretneš svojho pána Božského. Ak už vo vzťahu si, budeš mať pocit, že sa to medzi vami zmenilo k lepšiemu. Choďte spolu na rande ako za starých čias.

V práci to už ale také ružové nebude. Čaká ťa kopec deadlinov a projektov. Stres sa môže odzrkadliť aj na tvojom zdravotnom stave, preto buď opatrná a nenechaj sa rozhodiť. Nesnaž sa roztrhať, rob len toľko, koľko naozaj stíhaš a vládzeš.

Lev

Tvoj osud ti do cesty zavial zahraničnú cestu. Žeby si si užila krátky víkendový pobyt v niektorom z európskych miest? Možno si tento mesiac užiješ ešte aj more. Nebráň sa tomu a vezmi si dovolenku, zaslúžiš si trochu vypnúť.

Popri tom všetkom by si nemala zabúdať na svojich najbližších. Kedy naposledy si aspoň zavolala svojim rodičom alebo starým rodičom? Ak máš súrodencov, popracujte na svojich vzťahoch a stretávajte sa častejšie.

Panna

Tiež máš pocit, že trochu zanedbávaš starostlivosť o svoju domácnosť? Tento týždeň by si sa mala pustiť do veľkého upratovania. Budeš mať zo seba dobrý pocit a v čistom byte alebo dome sa budeš cítiť oveľa lepšie a šťastnejšie.

V práci si daj pozor na falošných kolegov, ktorí sa ťa za tvojím chrbtom snažia očierniť a zhodiť pred šéfom. Ružové to nebude dokonca ani vo vzťahu. Hádke s priateľom sa asi nevyhneš, ale nesnaž sa silou-mocou presadiť len svoj názor. Počúvaj aj jeho.

Váhy

Tvoje pracovné tempo je doslova šialené a ak konečne nespomalíš, čakajú ťa zdravotné problémy. Nielen že máš problémy so spánkom, ale čaká ťa aj oslabená imunita. Vitamíny a čaj s medom by si si mala dopriať každý deň.

V osobnom živote ťa čaká prekvapenie a dobrá správa zároveň. Je niečo, po čom si už dlhší čas veľmi túžila? S najväčšou pravdepodobnosťou sa toho dočkáš práve teraz. Urob však niečo pekné a nezištné aj pre niekoho iného. Treba aj dávať, nielen dostávať.

Škorpión

Ako dlho si už opakuješ, že by si mala so sebou niečo začať robiť? Teraz je ideálne počasie na dlhé prechádzky, turistiku alebo behanie. Netráv slnečné dni zatvorená doma, ale choď von. Spoj príjemné s užitočným a choď venčiť psíky v útulku alebo si urobte s partnerom piknik v prírode.

Poriadky by si si mala urobiť aj vo svojom jedálničku. Naplánuj si svoj jedálny lístok na celý týždeň. Nebudeš tak musieť neustále premýšľať nad tým, čo budeš jesť a v obchode aspoň nebudeš kupovať hlúposti, ale len to, čo potrebuješ.

Strelec

Tento týždeň si zaslúžiš oddych v podobe wellnessu alebo masáže. Urob niečo aj pre seba a nezameriavaj sa len na svoju prácu. Mala by si si pripraviť nejaké prekvapenie aj pre svojho priateľa. Vaše dni sú v poslednej dobe stále rovnaké. Nenechaj váš vzťah upadnúť do stereotypu.

Ak hľadáš lásku, dávaj si pozor tento týždeň na chlapa, ktorý ťa chce len využiť a zahráva sa s tebou. Nenechaj sa jeho sladkými rečami obmäkčiť. V práci sa ti bude dariť a možno sa črtá aj akési povýšenie. Ak o neho teda máš záujem.

Kozorožec

Mala by si sa konečne zbaviť toxických ľudí vo svojom živote, inak ťa tento týždeň nepekne zneužijú. Keďže im nedokážeš povedať nie, budeš musieť robiť veci, ktoré by si najradšej nerobila. Musíš pochopiť, že lepšie je mať menej priateľov, ale skutočných, než desiatky takýchto falošných.

Tvoje súkromie sa nemilo odrazí aj na tvojom pracovnom výkone. Budeš nesústredená, nebudeš stíhať termíny a čaká ťa aj výmena názorov s kolegami. Tento týždeň ti hviezdy proste neprajú, takže sa snaž to čo najskôr obrátiť vo svoj prospech.

Vodnár

Pre teba bude tento týždeň vynikajúci. Podarí sa ti všetko, na čo siahneš. Dariť sa ti bude vo vzťahu, stráviš čas aj so svojimi najbližšími a po práci si nájdeš čas aj pre seba. Pekné počasie ťa nabíja pozitívnou energiou, preto tráv čo najviac času v prírode.

Keďže sa ti bude dariť, toto šťastie by si mala odovzdať aj ďalej. Pomôž niekomu, kto to potrebuje. Možno ide o kamošku, kolegu v práci, ale pokojne aj o niekoho cudzieho.

Ryby

Ak sa nebudeš v práci snažiť viac, čoskoro o ňu môžeš prísť. Šéf si na teba posvieti a bude dozerať na všetko, čo urobíš. Ak si nevieš dať rady, požiadaj o pomoc, netvár sa, že vieš všetko.

Problémy v práci vystrieda idylka vo vzťahu. S partnerom ťa čakajú príjemne strávené dni a je možné, že si pre teba pripravil aj nejaké prekvapenie. Urob aj ty niečo pre neho.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.