Pexels/berryycyrus

Niekomu ide len o zábavu a chvíľkové pobavenie sa, avšak niektorí hľadajú stabilitu a istotu vo vzťahu. Ak patríš k tým, ktorí keď už majú vzťah, tak poriadne a na dlho, určite by si si mala prečítať tento zoznam. Nájdeš v ňom znamenia zverokruhu, ktoré sa akýmkoľvek záväzkom vyhýbajú, nehovoriac o téme deti. Rodinu si zakladať neplánujú a nečakaj, že by si ich dostala vôbec pred oltár. 

Nie nadarmo existuje horoskop. Typické črty na základe znamenia, v ktorom sme sa narodili, prezradia o nás mnohokrát viac, ako by sme čakali. Tak ktoré znamenia to nechcú vzťah? Naháňa im hrôzu v očiach a nemajú ďaleko od zdupkania.

Býk

Muž narodený v tomto znamení je síce veľmi atraktívny a má v sebe také to správne korenie, po ktorom mnohé z nás šalejú, avšak je to veľmi nerozhodný tvor. To ale nie je jediný jeho „problém“.

Býk máva často bokovky a vedie vášnivé konverzácie aj s niekoľkými naraz. On totižto potrebuje skôr také spríjemnenie, ako niečo, kde musí byť viazaný. Deti a rodina? S týmto na neho nechoď.

Panna

Takýto muž ti pomotá hlavu a potom ťa nechá dlho v neistote. A prečo? Lebo nechce byť viazaný. Chlap narodený v tomto znamení zverokruhu je pravý opak ženy. Tá svoje srdce dá len jednému.

On nie, zabaví sa a čaká ťa dlhá odmlka. Potom sa ti ozve a zas sa tvári, že neexistuješ. No na takýto vzťah veru nervy nemáme. Nehľadá si polovičku, s ktorou by plodil deti a postaral sa o ďalšiu generáciu.

Lev

Sebavedomý Lev to má v krvi. Hrá sa s korisťou do chvíle, kedy sa mu páči a potom… Vieš si domyslieť. Ani toto znamenie nie je stvorené pre vážny vzťah, s ktorým by si si chcela založiť rodinu.

Pretože na to by sa musel obetovať viac, ako mu je po chuti. Človeka to zamrzí, pretože i Lev má v sebe niečo, čím si dokáže naozaj získať ženské srdce. O to viac je to bolestivejšie. Každopádne, niekedy je tvrdosť to, čím si ho môžeš na oblátku získať ty.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy