Instagram/madamelena_

Vianoce sú za dverami, preto by si mala zintenzívniť svoje prípravy na toto obdobie. Avšak, dnes ťa môže prekvapiť rande, no taktiež možno zažiješ hádku s priateľom. Čítaj ďalej a dozvieš sa, čo čaká tvoje znamenie.

Baran

Máš pred sebou samé výzvy a povinnosti, ktoré by si mala do večera stihnúť. Ak sa ti to nepodarí, prenasledovať ťa budú aj nasledujúci deň. Keď prídeš domov, snaž sa oddychovať a načerpať sily s dobrým jedlom. Doplníš si energiu a bude sa ti lepšie rozmýšľať.

Býk

Môžeš mať výsledky alebo výhovorky, nemôžeš mať oboje. Ak nebudeš pracovať, mala by si si uvedomiť, čo to spôsobí. Finálne rozhodnutie je na tebe, no môžeš byť šťastná, že vôbec prácu máš. Nekašli na ňu, no rob na 100 %.

Blíženci

Spomaľ. Robíš všetko správne, no keď sa ponáhľaš, tvoje výsledky nie sú bezchybné a v každej úlohe sa nájde niečo, čo musíš potom opraviť. Mala by si byť viac precíznejšia a zakladať si na detailoch.

Rak

Nemala by si byť sarkastickou a ironickou. Inokedy by si svojimi poznámkami ľudí pobavila, no nie v tomto období. Namiesto toho by si sa mala usmievať, byť na ľudí milá a čo najviac im pomáhať. Pred sviatkami sa ráta každý dobrý skutok, nemysli si opak.

Lev

U teba sa môže objaviť hádka, ktorá ťa zaskočí. Nebudeš ju čakať, pretože si myslíš, že máš so všetkými dobré vzťahy. Presvedčíš sa však o tom, že to nie je pravda. Snaž sa byť trpezlivá a počúvať, čo ti partner hovorí. Možno prídeš na to, prečo je taký nahnevaný a všetko vyriešite veľmi rýchlo.

Panna

Teba čaká s tvojím priateľom romantické rande. Bude veľmi spontánne, pretože ste už dlho nikde neboli. Aj keď je skoro všetko zatvorené, nájdete si aktivitu, ktorú môžete robiť a vďaka nej sa zabavíte. Prežiješ krásne poobedie, ktoré bude plné lásky.

Váhy

Budeš stáť pred dôležitým rozhodnutím, ktoré ovplyvní tvoj doterajší život. Dávaj si pozor na to, aby si sa rozhodla správne, pretože svoju odpoveď už nezmeníš. Poriadne ťa to vyčerpá, preto by si mala po príchode z práce len oddychovať.

Škorpión

Tebe sa bude dariť najmä v súkromnom živote. V práci dostaneš ťažké úlohy, ktoré sa ti nepodarí splniť, no rodina ťa uteší a vo všetkom pomôže. Konečne im prejavíš vďaku a lásku, ktorú si im už dlhšie nedala najavo.

Strelec

Si neskutočne naivná, ak si myslíš, že čím bližšie ku sviatkom si, tým menej práce budeš mať. Je to práveže naopak – ani nebudeš vedieť, kde ti hlava stojí. Zachovaj pokoj a systematicky si rozvrhni všetky svoje povinnosti. Urob si pomocný rozvrh.

Kozorožec

Už od rána budeš pociťovať zlú náladu, ktorú si budeš filtrovať na kolegoch. Pred obedom sa už však radšej zastav, pretože oni za to naozaj nemôžu. Choď sa vyvetrať von a uvedom si, že by si sa mala viac kontrolovať. Pomôže ti dychové cvičenie.

Vodnár

Teba zastihne únava. Nebude sa ti chcieť pracovať a cesta domov z práce ťa už úplne vyčerpá. Keď prídeš, mala by si si pripraviť horúci kúpeľ a po zvyšok dňa len pozerať filmy. Ak večer nebudeš vedieť zaspať, skús meditovať.

Ryby

V práci sa ti otvoria dvere do nového sveta. Konečne si ťa tvoj šéf všimne a pochváli ťa. Vďaka tomu budeš mať dobrú náladu a nikto ťa nevyvedie z rovnováhy. Nemala by si však moc snívať, drž sa nohami pevne na zemi, inak ťa to zničí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy