žena

Pred nami je prvý júlový týždeň a prináša rôznorodé situácie ako v profesionálnej oblasti, tak aj v láske. Najviac si bude potrebné dávať pozor na hádky a kontroverzné diskusie v oboch oblastiach. Aké dni prinesie týždenný horoskop práve tebe?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Prvý júlový týždeň ti môže priniesť menšie nezhody v súkromnom alebo pracovnom živote. Dávaj si preto pozor na zbytočné debaty s rodinou alebo kolegami a to predovšetkým počas pondelka a utorka. Aj tak by k ničomu neviedli. Venuša sa postará o radosť a spokojnosť v oblasti lásky a citov.

Šťastné dni očakávaj počas víkendu.

Býk

Tento týždeň začínaš o čosi viac unavene, za čo je zodpovedný nepriaznivý prechod planéty Mars cez tvoje znamenie. Nepotrvá to dlho a tvoja energia sa čoskoro vráti späť. Na pracovnom poli sa budú veci uberať veľmi dobrým smerom, a preto môžeš očakávať nové príležitosti. Venuša je však nepriaznivá a prináša ďalšie obavy, ktoré sa týkajú najmä tvojich pocitov.

Tvojim šťastným dňom bude piatok.

Ako byť produktívna v lete?
zdroj: Unsplash/Dane Wetton

Blíženci

Pre tvoje znamenie pokračuje tento týždeň ako ten, ktorý ti prinesie mnoho príjemných pocitov a to predovšetkým v oblasti lásky. Venuša, ktorá je priaznivá, ti dodá nádherné emócie a veľa vášne. Naopak planéta Mars ti  prinesie energiu chuť pracovať. Využi toto obdobie na všetko, čo si si naplánovala, bude sa ti dariť.

Medzi tvoje šťastné dni patrí streda a štvrtok.

Rak

Nastávajúci týždeň začneš dvoma mierne tlmenými dňami. Nepriaznivý Mesiac sa môže postarať o nie najlepšie pocity, kedy sa môžeš cítiť aj nepotrebná. Zahoď tieto obavy, pretože hviezdy sú na tvojej strane a prinášajú ti nové pracovné ponuky, ale i nové priateľstvá. Navyše, ak premýšľaš nad novým projektom, určite sa doňho pusti.

Tvoje šťastné dni sú piatok a sobota.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop