láska

Horoskop hovorí, že počas najbližších dní bude možné prejaviť sa tým najlepším spôsobom a mať empatiu pre rastúci vzťah. Netreba však zabúdať, že trpezlivosť ruže prináša.

Láska dokáže rozhýbať svet. Aj to je posolstvo od hviezd na tento týždeň. Planéta Mars v znamení Býka totižto vystupuje ako hlavná energia v oblasti lásky a vyzýva nás, aby sme boli trpezlivé predovšetkým v srdcových záležitostiach. Niektoré ženy sú odvážnejšie viac, iné zase menej. Každá však potrebuje, aby bola ocenená za jej jedinečnosť.

Horoskop lásky na tento týždeň

Baran

Energia lásky je pre teba tento týždeň o uznaní skutočnej hodnoty. Nedovoľ nikomu, aby ťa presviedčal o niečom inom. Pokiaľ si niekto myslí, že pre neho nie si dosť dobrá, môže to byť odraz vlastnej neistoty.

Či už si single alebo vo vzťahu, drž sa tohto posolstva. Nasmeruje ťa k veľkému naplneniu v láske. Hviezdy ťa tiež povzbudzujú k tomu, aby si mala viac trpezlivosti aj sama so sebou. Umožni láske prirodzene rásť a rozvíjať sa.

Býk

Horoskop hovorí, že tvoja energia lásky počas tohto týždňa spočíva v spoločenskom živote. Priťahovať k sebe môžeš viacero osôb opačného pohlavia. Uisti sa však, že sa neobklopuješ ľuďmi, ktorí v lásku neveria. Mohla by si zostať zbytočne sklamaná.

Ak ti daný človek nebude „sedieť“, ďalej sa ním nezapodievaj. Tak radia aj samotné hviezdy. Iste by si nebola šťastná, keby si sa mala meniť kvôli niekomu len preto, aby si zapadla do jeho ideálov.

Neponižuj
zdroj: Unsplash/Letícia Pelissari

Blíženci

V tvojom prípade je energia lásky v týchto dňoch zameraná na rozširovanie obzorov a spoznávanie sveta. Nechaj rozvíjať aj svoje vnútro a pravá láska si ťa nájde.

Nie je možné žiť šťastný život s niekým, s kým si nerozumieš. A presne na to prihliadaj pri každom zoznámení. Letné romániky znejú krásne len vo filmoch, no ty musíš žiť v realite. Ak sa objaví ten pravý, pri ktorom pocítiš vzájomnú príťažlivosť, budeš to vnímať aj ty sama. Dávaj si preto väčší pozor práve na tieto záležitosti.

Rak

Ty sa tento týždeň priprav na rozbúchanie svojho srdca. Energia lásky ti sľubuje stretnutie duší, ktoré nedokážu žiť bez seba. Je možné, že si už takého človeka našla. V tomto prípade bude vzťah naďalej kvitnúť, ba priam až prekvitať. Nezabúdaj však veriť svojim inštinktom. K ľuďom vôkol seba buď otvorená a rovnako tak aj novým cestám či možnostiam v láske. Ak si single, svojho partnera nájdeš vtedy, keď ho prestaneš hľadať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy