Niektorí by sa mali prestať trápiť nad hlúposťami, iných čaká úspech v práci a nájdu sa aj takí, ktorým to dnes nebude klapať vo vzťahu. Čo čaká teba? To zistíš podľa svojho znamenia.

Baran

Ak sa ti dnes prikmotrí do života nová šanca, využi to. Samozrejme, nerob to bez rozmyslu, ale ak budeš neustále len čakať a čakať, nikde sa nepohneš. Navyše, hviezdy ti to želajú.

Býk

Zlú náladu nechaj doma pod paplónom. Tento deň ťa čaká kopec úžasných stretnutí s ľuďmi, lenže s tvojou pochmúrnou náladou si to len pokazíš. Takže úsmev a ide sa na vec, nebudeš ľutovať.

Blíženci

Prestaň sa obviňovať za všetko, čo sa udeje. Dnes to vyzerá na deň, kedy prehrmia problémy vo vzťahu. Maj na pamäti, že chybná nie je len jedna strana, veď predsa vo vzťahu sú dvaja.

Rak

Odkladať niečo by sa ti nevyplatilo. Všetkým povinnostiam sa postav priamo a proste ich urob a máš pokoj. Snaž sa nenarobiť zbytočné chyby. Za posledné dni ich bolo viac než dosť.

Lev

Nevyhýbaj sa dokonca ani tomu, čo bude vyzerať dosť nepríjemne. Je to len na prvý pohľad, v skutočnosti sa všetko na dobré obráti. Keď však tomu nedáš šancu, veci sa nedajú do pohybu.

Panna

Daj mu jasne najavo, že máš záujem. Už dlhšie sa všímate navzájom a začína to medzi vami čoraz viac iskriť. Lenže obaja sa nečiníte, len čakáte, kto sa odhodlá urobiť prvý krok. Stačilo, dnes je čas urobiť to.

Váhy

Čaká ťa dôležité rozhodnutie. Musíš si byť však istá, či to je to, čo chceš. Ak sa v tebe ozýva nerozhodnosť, radšej nepritakaj bez hlavo. Premysli si to, čas sa nedá vrátiť, mohla by si to ľutovať.

Škorpión

V práci sa ti bude dariť, horšie to bude vo vzťahu. Výmena názorov, podráždenosť a vykrikovanie – kto čo urobil a neurobil. Neboj sa, večer si už prídete na chuť. Vo vzťahoch to už raz tak chodí.

Strelec

Šťastena je dnes na tvojej strane. Do čoho sa pustíš a odhodláš, všetko sa podarí. Len nedovoľ, aby ti to vstúpilo do hlavy, namyslenosť sa nevypláca. S pokorou to dotiahneš najďalej.

Kozorožec

Dnes žiadny flirt! Dotyčná osoba má v úmysle sa s tebou len hrať a nič z toho, čo vyjde z jej úst nie je pravda. Mohla by si tak dôjsť k veľkému sklamaniu. A to predsa nechceme nikto. Či vari máš chuť si poplakať?

Vodnár

Vďaka tvrdej práci a tvojmu úsiliu môžeš dnes zožať úspech. Taký, ktorý by si želala aj tvoja kolegyňa. Dávaj si ale pozor s chválením. Keď to preženieš, môžeš sa dostať na čiernu listinu.

Ryby

Ak budeš robiť príliš veľa naraz, ohrozíš tým kvalitu a svoje dobré meno. Preto radšej spomaľ v pracovnom tempe a radšej stihni menej, ale lepšie. Darmo urobíš všetko, keď to budeš musieť zajtra opravovať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.