Horoskop na dnes

Strelec

Vo vzduchu visí hádka a ak si nedáš pozor na jazyk, je dosť možné, že niekomu povieš niečo, čo budeš neskôr ľutovať. Nenechaj sa vyprovokovať, inak to pokazí celý tvoj dnešný deň. Urob si nákupný zoznam, aby si vedela, čo počas víkendu musíš nakúpiť, aby si mala na celý týždeň pokoj.

Kozorožec

Máš už plány na víkend? Ak nie, priatelia alebo polovička to vyriešia za teba a niečím ťa prekvapia. Buď trochu spontánna a nehovor hneď nie, pretože môžeš zažiť naozaj super chvíle. Opatrne s alkoholom, inak by si v pondelok nevstala do práce alebo do školy.

Vodnár

V práci to nevyzerá ružovo a asi nestihneš dokončiť všetko, čo si mala, preto budeš musieť trochu pracovať aj cez víkend. Aj keď si nervózna, neprejedaj sa, pretože budeš mať nielen výčitky, ale aj bolesti brucha. Radšej nezabúdaj na pitný režim.

Ryby

Tak sa tešíš na víkend, že sa ti dnes nebude chcieť robiť nič. Prokrastinácia bude tvojím druhým menom a tvoja motivácia a produktivita budú nulové. Daj si pozor na to, aby si to nevšimol tvoj nariadený, inak z víkendu nebudeš mať napokon nič.

Čítala si už mesačný horoskop na október? Ak nie, mala by si to rýchlo napraviť.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDenný horoskop