instagram/parisjackson

Kráľ popu, Michael Jackson, mal obrovský vplyv na milióny fanúšikov. Ostala po ňom nie len legendárna hudba, ale aj 3 deti, ktoré ho poznali tak, ako nikto iný. Prince I., Paris a Prince II. aj po rokoch spomínajú na život s hudobnou hviezdou.

Práve Paris, Jacksonovo stredné dieťa a jeho jediná dcéra, bola nedávno hostkou v šou supermodelky Naomi Campbell, No Filter With Naomi, kde v rozhovore prezradila niekoľko detailov z jej detstva.

Paris Jackson je dnes 23-ročná modelka, herečka, a tak ako jej otec, darí sa jej aj vo svete hudby – venuje sa spevu. Meno dostala podľa mesta, v ktorom ju Michael s manželkou Debbie počali.

Okrem rozhovoru o jej živote a hudobnej kariére nevynechali ani tému života s jej otcom. Aj keď mali dostatok peňazí, Michael im nekupoval všetko, na čo si ukázali. Chcel ich vychovať k správnym hodnotám, ako povedala Paris: Nenakupoval nám všetko iba preto, že sme si to mohli dovoliť. Museli sme si to zaslúžiť. Bolo to za odmenu.“ Ak teda chceli napríklad novú hračku, museli prečítať aspoň jednu knihu.

Rovnako to bolo aj s poznávaním sveta. I keď bývali v luxusných hoteloch, otec ich brával aj do krajín tretieho sveta, aby videli v akých podmienkach žijú rôzni ľudia.

Dnes je čoraz bežnejšie, že známe osobnosti skrývajú tvár svojich detí pred medializáciou. Michael to tak robil už pred vyše 20 rokmi, keď deťom zakrýval hlavy šatkami. Paris to dnes berie ako správne rozhodnutie a dodala: Hovorieval nám, že keď bol malý, bol zavretý v štúdiu, kým ostatné deti sa hrali vonku. Nemal žiadne detstvo, tak ho chcel dopriať aspoň nám.“

Celý rozhovor si môžeš pozrieť tu:

Zdroj: plus7dni.pluska.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News