Dara Rolins a Pavel Nedved

Obaja môžu byť spokojní! Speváčka Dara Rolins je už viac ako rok v šťastnom vzťahu. Aj keď svojho milého spočiatku pred svetom ukrývala, v zime sa na Instagrame pochválila mužom, ktorý je po rokoch single života jej novým partnerom. O tom, že je skutočne zaľúbená, niet pochýb. Jej sociálna sieť sa zapĺňa fotkami šťastného páru.

A niektoré sú naozaj odvážne! 49-ročná Dara si toto leto užíva po boku svojho drahého, bývalého futbalistu, Čecha Pavla Nedvěda. Obaja sú v tom istom veku, no aj mladší ľudia im môžu ich postavy závidieť. Roky aktívneho života sa podpísali na ich vymakaných telách, ktoré teraz spoločne vystavili na obdiv.

Dara Rolins v šatách
zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Dara Rolins je pre ženy motiváciou

Matka dcérky Laury, ktorá aktuálne prežíva pubertu, je vo svete šoubiznisu už od malička. Celý život športuje a veľa tancuje, no zároveň si dopraje aj kvalitnú stravu a netají ani estetické úpravy. 50-tku na krku by jej tipoval málokto. Najmä, keď sa ukáže v plavkách.

Takéto zábery pridala aktuálne aj na svoju sociálnu sieť, no tentokrát na nich výnimočne nebola sama. V plavkách svoje telo vedľa nej odhalil aj Pavel a dané fotografie si môžeš pozrieť na jej profile TU. Obaja sú bez pochýb príťažliví ľudia a dovolenku v Taliansku si evidentne užívajú.

Pavel si rozumie aj s Lolou

Dara Rolins s rodinou
zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News