Darin ex
Instagram/dararolins_vermi

Súkromný život Dary Rolins (49) je vplyvom jej slávy premieľaný aj v médiách. Mnohých je fanúšikom zaujímajú predovšetkým jej partnerské vzťahy. V súčasnosti randí s futbalistom Pavlom Nedvědom (49). Kedysi tvorila pár aj s Rytmusom či hudobníkom Matějom Homolom, s ktorým má aj dcéru Lolu. Teraz prišlo na ich zoznámenie a Darin ex mal pár slov na adresu Nedvěda. Ako to prebiehalo?

Čo nevidieť tomu bude už rok, čo to poriadne zaiskrilo medzi Darou a futbalovou hviezdou Pavlom Nedvědom, aj keď tento vzťah spočiatku utajovali pred verejnosťou. No zdá sa, že tentokrát to skutočne vyhrala. Nedvěd si dokonca sadol aj s jej ex.

„Nový partner Dary a parťák dcéry Laury Pavel Nedvěd je sympaťák a bolo mi cťou sa s ním zoznámiť. O fotografie s niekým väčšinou nežiadam, ale tu som musel využiť, až skoro zneužiť situáciu. Pretože – ako mi mi potvrdí asi každý, kto cestuje, väčšina obyčajných ľudí vo svete nevie o Českej republike zhola nič a dlho by ju hľadali na mape. Ale veľmi často si v krajinách, kde sa intenzívne sleduje v telke futbal, našu republiku spájajú s tromi menami – Pavel Nedvěd, Milan Baroš a Petr Čech.

Na akejkoľvek juhoamerickej hranici, benzínke niekde v Turecku, v krčme v Afrike, nehovoriac o Európe poznajú chlapi týchto našich futbalistov,“ zdieľal Homola na svojom instagramovom profile, čo ho viedlo k tomu sa odfotiť s priateľom svojej bývalky.

„Takže táto fotografia vo svete otvára dvere viac než čokoľvek iné a dá sa vďaka nej nadviazať priateľstvo na mnohých miestach, kde by to inak možno drhlo. Pohoda,“ dodal na záver. Vieš si predstaviť, že by sa tvoj ex s tvojím súčasným partnerom takto spolu odfotili? A dokonca si venovali aj pochvalné slová?

Dara túto fotku komentovala srdiečkom. Veď, čo viac si môže žena priať ako to, aby spolu všetci aj napriek rozchodu pekne vychádzali.

Darin ex o Nedvědovi
zdroj: Instagram/matejhomola

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News