Tomi Popovič a Dara Rolins
Instagram/rukahore/dararolins_vermi

Vojna v slovenskom hudobnom priemysle? Aj keď prešlo už niekoľko dní od veľkého koncertu Dary Rolins, ktorá si podmanila pražskú O2 arénu, fanúšikovia i jej najbližší stále žijú z jeho krásnych spomienok. Nie všetci v dobrom. Ťažké srdce na speváčku má totiž Tomi Popovič, ktorý sa vyjadril pre Topky po tom, čo mu poslala drsný odkaz.

Uplynulý víkend sa v Prahe konal najväčší koncert jej kariéry. Dara ho so svojím tímom zorganizovala na oslavu okrúhleho jubilea. Len málokto by tipoval, že táto diva má už 50 rokov a na scéne je takmer celý svoj život.

Počas vystúpenia tak zazneli mnohé jej hity od detstva až po prítomnosť. A na niektoré nebola sama. Azda najväčíšm prekvapením bolo, že ich spoločný hit prišiel odprezentovať aj Rytmus, s ktorým niekoľko rokov randila.

Okrem neho sa na pódiu objavila, napríklad aj jej dcéra Laura, speváčka Monika Bagárová či Tina. Práve duet s ňou sa stal „jablkom sváru“.

Tina a Dara Rolins
zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Tomi Popovič vyjadril svoju nespokojnosť

Tina totiž zaspievala s Darou pieseň „Nebo, peklo, raj“, ktorú však originálne nahrala so spevákom Popovičom. Ten ale na koncert a odspievanie hitu nebol pozvaný. To ho zrejme naštvalo a k ich fotke napísal odkaz: „Nevďačný je ten, kto poprie, že mu bolo preukázané dobro. Nevďačný je ten, kto ho nespláca. Ale najnevďačnejší zo všetkých je ten, kto naň zabudne.“ Okrem toho mal Dare poslať osobnú gratuláciu.

„Ja by som jeho dosť nechutnú slohovú prácu, ktorú mi poslal, plnú výčitiek a urážok, nazvala inak. Ale pretože ma to u Tomiho vlastne neprekvapilo, neriešim,“ vyjadrila sa speváčka, ktorá mu odkázala, aby vymenil psychiatra. Tomiho reakcia prišla veľmi rýchlo.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News