instagram/farma.markiza

Tak sa zdá, že najmladšej účastníčke tohtoročnej série reality šou Farma šťastie nepraje. 19-ročná Trnavčanka Patrícia mala len nedávno zdravotné problémy, kvôli ktorým často ležala v teplej posteli a keď sa zdalo, že sa jej polepšilo, prišla nešťastná nehoda.

Paťka o pozornosť na statku nemá núdzu. Keď jej bolo zle, ostatní farmári jej ochotne pomáhali a dokonca ju nechali spať v jedinej posteli, ktorá sa tam nachádza, aby sa jej neprihoršilo.

Záujem však vyvolala aj vďaka svojej kráse, do ktorej sa zahľadeľ o 10 rokov starší stavbár Dávid. Aj keď ostávajú iba kamarátmi, pri pohľade na to, čo sa jej stalo, sa takmer rozplakal.

Daždivé ráno a klzká zem spôsobili, že sa mladá súťažiaca pošmykla a celá spadla. Po páde ostala nehybne a v bolestiach ležať, kým k nej nepribehli ostatní farmári. Tí ju skontrolovali a okamžite zavolali zdravotníkov na pomoc. Keďže spočiatku nereagovala, mohla byť chvíľu aj v bezvedomí, čo všetkých poriadne vystrašilo.

Kvôli bolesti v chrbtici, nohách a dokonca aj hlave ju po vyšetrení museli odviezť do nemocnice. Čo s ňou bude, či sa do šou ešte vráti a ako sa situácia vyrieši uvidíme v najnovších častiach.

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News