Tieto páry svedčia o tom, že láska môže vzniknúť aj v reality šou
Instagram/majka.glatz/alex_minarikova

Hoci tým niekto opovrhuje, iní tomu veria. Pravdou ale je, že láska naozaj môže vzniknúť aj v slovenskej reality šou. A mnohé celebritné páry, ktoré spolu vydržali až doteraz, to dokazujú. Pozrime sa spolu na to, ktoré.

Koho si si predstavila, keď si si prečítala predchádzajúce riadky? Xéniu a Lukáša z Farmy? Alebo Lauru a Martina zo šou Love Island? Samozrejme, že tieto dvojice nesmú chýbať v našej FOTOGALÉRII, ktorú nájdeš nižšie. To ale ani zďaleka nie je všetko.

Láska môže vzniknúť aj v reality šou

Relácie takéhoto formátu majú v zahraničí veľmi úspešnú a dlhú tradíciu. A práve Slováci si od nich neraz vzali príklad. Napríklad keď sa pozrieme na Ružu pre nevestu. Hoci sme túto reality šou mali možnosť sledovať už pred rokmi pod názvom Nevesta pre milionára, nebola natoľko úspešná ako teraz.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa LAURA KULHÁNEK CHREBETOVÁ (@chrebetova)

Žiaľ, zatiaľ nemôžeme povedať, že tam vznikla pravá láska. Petrana s Tomášom a aj Radko so Stankou spolu nevydržali dlho a zakrátko po odvysielaní šou priznali, že netvoria páry.

Opakom je napríklad Love Island. Už prvá séria dokázala, že na ostrove lásky sa dá nájsť spriaznená duša. Laura a Martin sú historicky prvým párom v česko-slovenskej verzii tejto súťaže, ktorí sa zosobášili a už dokonca vychovávajú spoločného potomka. Samozrejme však, že oni nie sú jediní. Láska vznikla napríklad aj na Farme.

V našej FOTOGALÉRII nižšie si môžeš pripomenúť, ktoré dvojice sa zamilovali pred kamerami a pred celým Slovenskom.

Tak čo, spomínaš si, ako sa dali dokopy tieto známe páriky? Alebo si o niektorých ani nevedela, že tvoria pár a spoznali sa v televízii? Ak si však myslíš, že sme na niekoho zabudli, určite nám daj vedieť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News