Cynthia, Separ a Slaytiiina
Instagram/cynthia_tothova, Instagram/slaytiiina

Separova frajerka Cynthia oslavovala svoje 23. narodeniny vo veľkom štýle a, samozrejme, že sa tým pochválila na svojom Instagrame. Musíš ale uznať, že je na svoj vek naozaj vyspelá a Separ je šťastný muž. Veď to aj dokázal poriadne luxusnými darčekmi. 

Veková bariéra im nevadí

Je medzi nimi 13-ročný vekový rozdiel. Raper Separ tento rok oslávi 36 a jeho mladá partnerka práve oslávila 23. Podľa toho, čo obaja zverejňujú na sociálnych sieťach, zdá sa, že si veľmi rozumejú a Cynthia si dokonca našla cestu aj k jeho dcérke Aničke a nevlastnému synovi Leovi, ktorých si preniesol z predošlého manželstva s Tinou.

Tina, Cynthia a Separ
zdroj: Instagram/tinaslovakia/cynthia_tothova

Aj napriek obrovskej vekovej bariére im vzťah schválila aj Separova bývalá. A možno aj preto, že ona si tiež našla mladého zajačika.

Cynthia oslávila narodeniny veľkolepo

Cynthia včera ale oslavovala svoje narodeniny, takže sa o rok priblížila k svojmu milovanému. A od známeho rapera dostala veru luxusné darčeky. Išlo o hmotné, ale aj nehmotné prekvapenia.

Separ a Cynthia
zdroj: Instagram/separ__dms

„Tak toto som našla pri posteli na narodky,“ napísala kráska pod jedno z videí na jej instagramovom profile. V príspevku otvára škatuľu s nápisom Louis Vuitton, v ktorej je úhľadne uložená luxusná kabelka. Potom k nej ale priložila ďalšiu, rovnakej značky s tým, že to bol predčasný darček, ktorý dostala už pred mesiacom.

A pýtaš sa, čo bolo tým nehmotným darčekom? No Separ Cynthiu a pár ďalších kamarátov pozval na pódium rovno na jednom zo svojich koncertov. Medzi nimi dokonca bol aj známy influencer z Bez servítky – Slaytiiina či Emma Lacová. Na fotku sa môžeš pozrieť po kliknutí SEM. Spoločne si tak mohli užiť legendárnu párty. Takýto originálny darček sa iba tak nevidí, však?

Veríme teda, že tento narodeninový koncert skončil lepšie, ako ten posledný, na ktorom sa objavila kopa krvi. O čom sme písali v predošlom článku pred niekoľkými hodinami.

Zdroj: Instagram/cynthia_tothova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News